Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Плитка

Перейти донизу 
+2
Biatris
Zirkova
6 користувачів
АвторПовідомлення
Zirkova
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 21.08.2019

Плитка Empty
ПовідомленняТема: Плитка   Плитка I_icon_minitimeВт Лист 02, 2021 2:21 pm

Порадьте, будь ласка, магазини з гарненькою плиткою для ремонту.
Повернутися до початку Перейти донизу
Biatris
Житель
Житель
Biatris


Кількість повідомлень : 82
Дата реєстрації : 29.09.2018
Вік : 37

Плитка Empty
ПовідомленняТема: Re: Плитка   Плитка I_icon_minitimeСр Лист 03, 2021 5:48 pm

Мне знакомый мастер посоветовал магазин, и я тут купила изумительную плитку для ванной https://etalonk.com/ru/catalog/plitka/dlya_vannoy Я выбрала мраморный рисунок, но вообще, тут очень много расцветок. Моя плитка итальянского производителя, она качественная и выглядит шикарно.


Плитка Plitka-60120-amazing-grigio-matt-300x300
Повернутися до початку Перейти донизу
Sakura
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 117
Дата реєстрації : 11.05.2020

Плитка Empty
ПовідомленняТема: Re: Плитка   Плитка I_icon_minitimeВт Бер 22, 2022 12:19 pm

В интернет магазине Велемстрой есть https://shop.velemstroy.com/ продажа плитки на любой вкус и цвет. Я себе там покупала для ванной и для кухни, когда ремонт делала в новой квартире. Мне понравилось, что в этом магазине очень большой выбор и можно выбрать под любой стиль и интерьер. А цены вполне приемлемые.
Повернутися до початку Перейти донизу
wari2011
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 345
Дата реєстрації : 21.01.2016

Плитка Empty
ПовідомленняТема: Re: Плитка   Плитка I_icon_minitimeПн Черв 05, 2023 11:01 am

А какой клей для поклейки плитки лучше приобрести?
Повернутися до початку Перейти донизу
Герман
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 93
Дата реєстрації : 07.04.2021

Плитка Empty
ПовідомленняТема: Re: Плитка   Плитка I_icon_minitimeПн Черв 05, 2023 11:03 am

Позвольте вам порекомендовать отличный магазин строительных материалов https://ac-ac.com.ua/uk/sumishi-kleya/klej-dlya-plytky Как раз там вы сможете купить все нужно для поклейки плитки. Я знаю очень давно этот магазин и рекомендую вам обращаться именно туда. Так как выбор ассортимента там отличный и цены очень хорошие. А самое главное, строительные материалы достойного качества и вас не подведут.
Повернутися до початку Перейти донизу
ramos24
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 89
Дата реєстрації : 15.06.2023

Плитка Empty
ПовідомленняТема: Re: Плитка   Плитка I_icon_minitimeПт Вер 08, 2023 11:38 am

Магазин керамической плитки postach поразил меня своим разнообразием и качеством товаров. Если вам нужна керамическая плитка вам сюда. Отличный выбор дизайнов и цветов плитки, что позволило нам найти идеальное решение для нашей ванной комнаты. Продавцы проявили профессионализм, помогли определиться с выбором и дали полезные советы по укладке. Цены были разумными, а качество товара на высшем уровне. Результат нашего ремонта превзошел ожидания, и это благодаря этому замечательному магазину. С уверенностью рекомендую его всем, кто ищет керамическую плитку высокого качества и стильный дизайн.
Повернутися до початку Перейти донизу
ramos24
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 89
Дата реєстрації : 15.06.2023

Плитка Empty
ПовідомленняТема: Re: Плитка   Плитка I_icon_minitimeПт Бер 15, 2024 4:13 pm

Магазин керамічної плитки - справжнє відкриття для тих, хто шукає ідеальний матеріал для свого ремонту чи будівництва! Якщо вам потрібна якісна керамічна плитка на підлогу https://postach.com.ua/dlia-pola/ тут вас приємно здивує величезний асортимент високоякісної плитки від провідних виробників. Переглядаючи різноманітні дизайни та колорити, ви зможете з легкістю знайти саме те, що підходить саме для вашого проекту. Обслуговування в цьому магазині на вищому рівні: привітний та кваліфікований персонал завжди готовий надати вам професійну консультацію та допомогу у виборі. Мій досвід замовлення був дуже приємним: швидка та зручна процедура замовлення і оперативна доставка. Плитка виявилася дуже міцною та стильною, ідеально пасує до мого інтер'єру. Я в захваті від своєї покупки та беззаперечно рекомендую цей магазин усім, хто цінує відмінну якість та надійність!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Плитка Empty
ПовідомленняТема: Re: Плитка   Плитка I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Плитка
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Плитка
» ПЛИТКА
» Плитка ПВХ
» ПЛИТКА
» ПЛИТКА

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Наш Дом-
Перейти до: