Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"?

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
маруся чала
Житель
Житель
маруся чала


Кількість повідомлень : 98
Дата реєстрації : 13.02.2020

Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? Empty
ПовідомленняТема: Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"?   Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? I_icon_minitimeВт Лист 09, 2021 6:00 pm

Хто полюбляє статті та книги на психологічну тематику? Нещодавно зустріла термін "перверзний нарцис" та мене дуже зацікавило це значення. Вивчивши більш детально хто це такі, я була неймовірно вражена. Та ось мені цікаво, ви взагалі зустрічали таких людей, чи це лише в книжках та в теорії?
Повернутися до початку Перейти донизу
дориме
Приписаний
Приписаний
дориме


Кількість повідомлень : 124
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 36

Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"?   Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? I_icon_minitimeСр Лист 10, 2021 1:49 pm

Можливо на моє щастя, але я лише читала про них книжки. Точніше лише одну, психологічний трилер. Там мати дівчинки була перверзним нарцисом та тримала дитину біля себе, щоб за допомогою неї маніпулювати оточуючими. Вдавала, що її дитина інвалід та психічно хвора. Кінцівка жахлива, але сама книжка цікава. Навіть фільм зняли.
Повернутися до початку Перейти донизу
игуана
Приписаний
Приписаний
игуана


Кількість повідомлень : 177
Дата реєстрації : 10.07.2020
Вік : 37

Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"?   Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? I_icon_minitimeСр Лист 10, 2021 1:53 pm

Я також мала змогу прочитати декілька публікацій в інтернеті та мабуть, маю подякувати богу, що не зустрічала таких людей на твоєму шляху. Але хотілось би зазначити , що варто одразу уникати "підозрілих" людей. Тобто ті, які зненацька починають активно втручатись у твоє життя та цікавитись тобою. Зазвичай завжди відчуваєш легкий дискомфорт у спілкуванні з ними.
Повернутися до початку Перейти донизу
золя
Житель
Житель
золя


Кількість повідомлень : 79
Дата реєстрації : 17.07.2020

Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"?   Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? I_icon_minitimeСр Лист 10, 2021 2:16 pm

Судячи з опису, то люди які мали контакт з такими монстрами не сидять на форумах, а лікуються у психологів. Можемо лише поговорити про те, як завадити таким людям входити в ваше життя. До речі, хотіла би рекомендувати статтю у блозі Карпачова про перверзного нарциса https://blog.karpachoff.com/perverznyy-narciss-kak-ego-raspoznat-i-chto-delat де дуже яскраво описують такі особистості та методи їх впливу на оточуючих, зокрема на свою "жертву".
Там визначено, як саме розпізнати перверзного нарциса та способи як від нього позбавитись. Дуже цікаво! Рекомендую!
Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? 2eZGP5us
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"?   Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи зустрічали ви такий тип людей як "перверзний нарцис"?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Пансионат для пожилых людей
» Вибір такий великий
» Частный дом для пожилых людей
» Пансионат для пожилых людей
» Пансионат для пожилых людей

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: