Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Кухня, де заказати?

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Нина
Турист
Турист
Нина


Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 07.06.2019

Кухня, де заказати? Empty
ПовідомленняТема: Кухня, де заказати?   Кухня, де заказати? I_icon_minitimeПн Лист 25, 2019 10:08 am

Здоров. Скажіть, хто займається виготовленням кухонь на замовлення?Хто мені може допомогти з втіленням ідеї, в плані зробити саме так, як мені потрібно?
Повернутися до початку Перейти донизу
TimurR
Тутешній
Тутешній
TimurR


Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 07.06.2019

Кухня, де заказати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кухня, де заказати?   Кухня, де заказати? I_icon_minitimeПн Лист 25, 2019 10:21 am

День добрий. Ось тут http://kuhni.in.ua/ роблять кухні на замовлення. Хороша фірма, яка може втілити будь-яку вашу ідею і бачення. Сам у них замовляв, сподобався індивідуальний підхід і прийнятна ціна!
Повернутися до початку Перейти донизу
Марина Фоменко
Тутешній
Тутешній
Марина Фоменко


Кількість повідомлень : 35
Дата реєстрації : 29.10.2020

Кухня, де заказати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кухня, де заказати?   Кухня, де заказати? I_icon_minitimeЧт Лип 15, 2021 8:37 pm

Я в свое время нашла хорошую компанию LeConfort, где изготовление кухни на заказ  мне сделала в оперативные сроки и результат меня порадовал отличным качеством. Также могу сказать в плюс и про ценовую политику компании.
Повернутися до початку Перейти донизу
ДолькаЛайма
Приписаний
Приписаний
ДолькаЛайма


Кількість повідомлень : 109
Дата реєстрації : 13.10.2019
Вік : 36

Кухня, де заказати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кухня, де заказати?   Кухня, де заказати? I_icon_minitimeСр Жовт 25, 2023 1:11 pm

Как выбрать нормальну кухню? Какие стили сейчас в моде?
Повернутися до початку Перейти донизу
nejolay
Тутешній
Тутешній
nejolay


Кількість повідомлень : 39
Дата реєстрації : 20.10.2021

Кухня, де заказати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кухня, де заказати?   Кухня, де заказати? I_icon_minitimeСр Жовт 25, 2023 2:09 pm

Здравствуйте!
На счет мебели для кухни, то я могу вам предложить следующее - есть такая фирма Профимебель в Киеве, они предлагают кухни на заказ по ссылке Стильные современные решения по вашим заявка, учитывают все пожелания клиента. Получается изумительно - я видела эту кухню вживую, подруга заказывала у них себе мебель, мне понравилось все!


Кухня, де заказати? Krash-fasad-5
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Кухня, де заказати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кухня, де заказати?   Кухня, де заказати? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Кухня, де заказати?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Кухня
» Итальянская кухня
» Кухня на природе
» Кухня яких народів вам подобається???

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Кухня-
Перейти до: