Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Косметика якого виробника краще???

Перейти донизу 
+12
vuika
Korovka33
divnaya
Tortik
Настя
Envy
Mika
Finita
tulodana
Anuka
Natali
шКоЛяРкА
16 користувачів
АвторПовідомлення
шКоЛяРкА
Moderator
Moderator
шКоЛяРкА


Кількість повідомлень : 317
Дата реєстрації : 27.05.2008
Вік : 30
Місцезнаходження : Тернопільська обл

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeПн Черв 23, 2008 11:49 am

Зарас є багато фірм, що виробляють косметику, наприклад Mary Kay, Amway, Evon, Orifleim, Faberlic і т.д
Якої фірми косметика, на вашу думку, краща?? Яка доступніша??
Я користувалася продукцією фірм Mary Kay і Avon. Якоїсь різниці між ними я не замітила, але чула від інших, що продукція Mary Kay викликає залежність в шкіри. Що думаєте про це ви?? Зарас я користуюся тільки продукцією Avоn тому, що вона доступна за ціною і не є найгіршою серед інших
Повернутися до початку Перейти донизу
Natali
Admin
Admin
Natali


Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeПн Черв 23, 2008 12:21 pm

Я користуюсь косметикою різних фірм,якоїсь різниці між ними не бачу.Стараюся не купувати дешевої косметики.А щодо привикання-ну,не знаю,якщо всього в міру і не щоденно,то я думаю,що проблем не буде. Коготки
Повернутися до початку Перейти донизу
Anuka
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 10.11.2015

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeЧт Лист 19, 2015 8:22 pm

я люблю Лореаль!
Повернутися до початку Перейти донизу
tulodana
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 06.11.2017

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeЧт Лист 09, 2017 7:12 pm

С недавних пор пользуюсь косметикой фирмы NL. Очень нравится)
Повернутися до початку Перейти донизу
Finita
Тутешній
Тутешній
Finita


Кількість повідомлень : 20
Дата реєстрації : 24.05.2019

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeПт Травень 24, 2019 12:06 pm

Что касается уходовой косметики, мне нравится Нивея, у них очень хорошие кремики есть. А декоративку беру обычно в супермаркетах ту, что больше понравится. Могу Мейбилин пользоваться, а могу и Буржуа купить. Аллергии у меня на эту косметику нет, а вот на Avon была.
Повернутися до початку Перейти донизу
Mika
Тутешній
Тутешній
Mika


Кількість повідомлень : 20
Дата реєстрації : 25.05.2019

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeСб Травень 25, 2019 7:51 pm

Мне кажется, что сейчас лучший вариант это корейская косметика
Повернутися до початку Перейти донизу
Envy
Тутешній
Тутешній
Envy


Кількість повідомлень : 48
Дата реєстрації : 18.07.2019

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeПт Лип 19, 2019 10:21 pm

мне канадский килс нравится
Повернутися до початку Перейти донизу
Настя
Житель
Житель
Настя


Кількість повідомлень : 52
Дата реєстрації : 17.12.2018

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeНд Вер 08, 2019 2:22 pm

Мне как-то знакомая посоветовала купить белорусскую косметику https://avrora-style.com.ua/kosmetika-po-uhodu/country-belarus/ В Украине она продается в интернет магазине "Аврора". Заказала себе крем для лица Лотос Everyday - качество понравилось. Кожа отреагировала на него хорошо, уже после нескольких применений вид ее улучшился, стала более свежей и как бархатная. Стоит он всего 106 грн! Это сущие копейки в наши дни за хорошую косметику. Теперь буду только такую покупать, и всем тоже советую!
Косметика якого виробника краще??? 4810304016203-600x600
Повернутися до початку Перейти донизу
Tortik
Тутешній
Тутешній
Tortik


Кількість повідомлень : 23
Дата реєстрації : 23.08.2019
Вік : 34

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeСр Вер 11, 2019 11:06 am

В мене переважно косметика від Mary Kay, Avon, Oriflame. Коготки
Повернутися до початку Перейти донизу
divnaya
Турист
Турист
divnaya


Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 23.09.2019

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeПн Вер 30, 2019 4:12 pm

Я вообще не пользуюсь косметикой)
Повернутися до початку Перейти донизу
Korovka33
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 352
Дата реєстрації : 10.04.2019

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeСр Жовт 23, 2019 4:31 pm

Прекрасный магазин японской косметики в Украине и бытовой химии https://saraya-shop.com.ua/. Широкий ассортимент, профессиональный персонал, отличная продукция, быстрая доставка!
Повернутися до початку Перейти донизу
vuika
Турист
Турист
vuika


Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 08.04.2019

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeСр Лист 20, 2019 2:51 pm

Я предпочитаю косметику производства США, только такая косметика отлично ложится на кожу и держится весь день. Есть интернет-магазин косметики для лица Beauty Smart https://beautysmart.com.ua/face/ Советую всем присмотреться к ассортименту. Декоративная косметика европейского качества, которая не вызывает аллергии. Доставка есть во все регионы. Я недавно себе пудру приобрела Косметика якого виробника краще??? It-cosmetics-bye-bye-pores-pressed-powder-57565726512712_small4
Повернутися до початку Перейти донизу
lima
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 52
Дата реєстрації : 01.12.2019

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeВт Груд 24, 2019 9:14 pm

Faberlic)
Повернутися до початку Перейти донизу
litak
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 104
Дата реєстрації : 02.12.2019

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeВт Груд 24, 2019 9:28 pm

Мне больше всего нравится корейская косметика. Сейчас пользуюсь только такой косметикой, заказываю ее вот тут https://cocoopt.com.ua/sre..tika по самой привлекательной цене
Повернутися до початку Перейти донизу
Olli
Житель
Житель
Olli


Кількість повідомлень : 87
Дата реєстрації : 15.01.2018

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeСб Груд 28, 2019 8:19 pm

Раджу всім почитати які є правила зволоження шкіри обличчя https://www.laroche-posay.ua/article/10-золотих-правил-щоденного-догляду-за-шкірою-обличчя/a7868.aspx Після того, як я стала їх дотримуватися, моя шкіра виглядає значно краще. А з приводу косметики - використовую Ля Рош Позе, дуже нею задоволена! Всім можу радити
Повернутися до початку Перейти донизу
katarzhina
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 17
Дата реєстрації : 10.01.2020

Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitimeВт Січ 28, 2020 11:03 am

уже как несколько лет я пользуюсь корейской косметикой и меня полностью устраивает, начинать советую с пробников и миниатюр
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Косметика якого виробника краще??? Empty
ПовідомленняТема: Re: Косметика якого виробника краще???   Косметика якого виробника краще??? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Косметика якого виробника краще???
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Як вибрати виробника дронів?
» Маскувальні сітки від виробника
» Постільна білизна від виробника
» Основна складова будь-якого ґрунту
» Послуги сухого чищення м'якого меблів

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: