Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Малина та ожина

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
золя
Житель
Житель
золя


Кількість повідомлень : 79
Дата реєстрації : 17.07.2020

Малина та ожина  Empty
ПовідомленняТема: Малина та ожина    Малина та ожина  I_icon_minitimeВт Груд 14, 2021 3:51 pm

Планую дещо розширити наш сад та город. Хочу висадити малину, ожину та лохину. Де краще всього це можна купити за низькими цінами?
Повернутися до початку Перейти донизу
игуана
Приписаний
Приписаний
игуана


Кількість повідомлень : 177
Дата реєстрації : 10.07.2020
Вік : 37

Малина та ожина  Empty
ПовідомленняТема: Re: Малина та ожина    Малина та ожина  I_icon_minitimeВт Груд 14, 2021 4:02 pm

Я теж планую оновити наші смачні кущі, поки вирішив замовити ожину на сайті інтернет-магазину "Рослини від Василя Івановича" https://vasylivanovich.com.ua/ejevika Не буду приховувати, що в них крута вартість і знижки, та ще крім цього можна і додатковий бонус отримати, аби все так купувати, було б просто супер. Ну і головне знайти вдале місце, де можна посадити такі кущі. Потрібно достатньо вологи і сонця.
Повернутися до початку Перейти донизу
DiamovaAnna
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 176
Дата реєстрації : 04.11.2020

Малина та ожина  Empty
ПовідомленняТема: Re: Малина та ожина    Малина та ожина  I_icon_minitimeЧт Травень 19, 2022 11:12 am

Саджанці можуть продаватися з відкритою і закритою кореневою системою. Краще купувати у якого коріння закрите. Такі саджанці продаються у контейнерах і зазвичай коштують дорожче. А для тих хто любить саженці малину ось тут https://klioma.com.ua/ua/yagodni/sagentsi-malinu/ продам саджанці малини є такі ослини.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Малина та ожина  Empty
ПовідомленняТема: Re: Малина та ожина    Малина та ожина  I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Малина та ожина
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: