Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Бесконтактный термометр

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Дмитрий
Турист
Турист
Дмитрий


Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 17.11.2019

Бесконтактный термометр Empty
ПовідомленняТема: Бесконтактный термометр   Бесконтактный термометр I_icon_minitimeПн Груд 09, 2019 8:11 am

Хочу купить нормальный бесконтактный термометр, но цены кусаются. Может кто подсказать, где есть хорошие скидки на такие приборы ?
Повернутися до початку Перейти донизу
спортик
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 131
Дата реєстрації : 08.09.2019

Бесконтактный термометр Empty
ПовідомленняТема: Re: Бесконтактный термометр   Бесконтактный термометр I_icon_minitimeПн Груд 09, 2019 8:15 am

Загляните в магазин Baby Medical . В данный момент там много скидок, в том числе и и на бесконтактные термометры https://babymedical.com.ua/shop/termometry/beskontaktnye/ . Скидки довольно серьёзные , но сколько они продлятся я не знаю. Так что советую поторопиться и купить всё необходимое в ближайшее время. Таких скидок еще долго не будет.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sakura
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 118
Дата реєстрації : 11.05.2020

Бесконтактный термометр Empty
ПовідомленняТема: Re: Бесконтактный термометр   Бесконтактный термометр I_icon_minitimeПт Лют 05, 2021 4:59 pm

По нормальной цене можете заказать термометр на сайте магазина Медтехника https://med-tekhnika.com/domashnyaya-medtekhnika/termometry . Там большой выбор различных термометров, даже есть детские. Я свой старый разбила, то новый как раз там покупала.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Бесконтактный термометр Empty
ПовідомленняТема: Re: Бесконтактный термометр   Бесконтактный термометр I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бесконтактный термометр
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Деактиватор бесконтактный

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: