Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Лечение зубов

Перейти донизу 
+5
jenya25
Kira Myrtle
Sioph
Guram0000
Dima_Koval
9 користувачів
АвторПовідомлення
Dima_Koval
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 25.07.2021

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeСр Груд 29, 2021 11:58 pm

Дорого ли в Киеве лечить зубы?
Повернутися до початку Перейти донизу
Guram0000
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 25.07.2021

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeЧт Груд 30, 2021 12:05 am

Лечение зубов всегда было удовольствие не из дешевых, но я считаю что важно найти свою стоматологию. Недавно я узнавал сколько стоит пломба в киеве и среди всех стоматологий я выбрал наилучший вариант. В клинике WDR работают хорошие врачи и отличное качество работы.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sioph




Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 17.01.2022

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeПн Січ 24, 2022 11:02 pm

Ищу пасту для наложения хирургических альвеолярных повязок после экстракции зубов, содержащий волокна растения пенгхавар, которая способствует гемостазу благодаря компрессии и защищает от суперинфекции (альвеолярного воспаления кости), создавая барьерный эффект.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kira Myrtle




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 13.04.2023

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeЧт Квіт 20, 2023 10:26 am

Моя мама звернулась в стоматологію в Києві https://line-smile.com.ua/ru/uslugi/hudozhestvennaya-restavracziya-zubov/ де отримала послугу художньої реставрації зубів. Декілька зубів було неправильної форми та в клініці зробили реставрацію за декілька день
Повернутися до початку Перейти донизу
jenya25
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 60
Дата реєстрації : 20.11.2019

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeСр Черв 21, 2023 11:57 am

Самые эффективные методики лечения зубов применяет турецкая стоматология https://globalmedik.com/obzor-vintovoj-fiksaczii-implanta-zuba/ . Когда моему брату понадобилась винтовая фиксация зуба, он обращался в одну из турецких стоматологических клиник.

Лечение зубов Koronka-na-vintovoy-fiksacii-1536x523
Повернутися до початку Перейти донизу
ramos24
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 89
Дата реєстрації : 15.06.2023

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeПт Лип 14, 2023 10:51 am

Всім привіт зіткнувся з такою проблемою як наліт на язику https://dante.com.ua/nalit-na-yaziku-chi-potribno-panikuvati/ звернувся в кініку Dante за порадою друзів і ні краплі не пошкодував. Вилікували дуже швидко та не дорого. Клініка супер! Все по запису, жодних черг, швидко та чисто. Головне, що спеціалісти хороші, вміють робити свою справу і роблять це впевнено! Я задоволений усім 100%!
Повернутися до початку Перейти донизу
Korovka33
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 352
Дата реєстрації : 10.04.2019

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeВт Жовт 17, 2023 5:10 pm

Деякі захворювання зубів небезпечні тим, що практично ніяк не проявляють себе на початкових етапах, саме тому важливо періодично проходити профілактичний огляд у перевіреного стоматолога. До таких малопомітних, на перший погляд, захворювань відноситься кіста зуба, яка може в результаті призвести до його втрати. На щастя, у багатьох випадках оперативне видалення кісти кореня зуба дозволяє врятувати принаймні частину зубної одиниці, яку згодом можна використовувати в якості основи для протезування. У стоматологічній клініці якісне та надійне лікування зубів Київ https://miydantist.com/ua/catalog/likuvannya-zubiv/ може проводитися різними методами. Необхідний спосіб лікування підбирає досвідчений лікар стоматологічного центру Мій стоматолог, ґрунтуючись на результатах діагностики та проведеного обстеження.
Повернутися до початку Перейти донизу
markos
Приписаний
Приписаний
markos


Кількість повідомлень : 149
Дата реєстрації : 14.10.2017

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeВчора в 6:49 pm

А кто может посоветовать хорошую стоматологию в Казахстане?
Повернутися до початку Перейти донизу
Olli
Житель
Житель
Olli


Кількість повідомлень : 87
Дата реєстрації : 15.01.2018

Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitimeВчора в 8:36 pm

А кто может посоветовать хорошую стоматологию в Казахстане? пише:

В Алматы есть отличная стоматология"Евродент", там мне как-то устанавливали виниры на зубы https://eurodent.kz/viniry.html Я я была в полном восторге от результата. Процесс был абсолютно комфортным, и я почувствовала себя в надежных руках с самого начала. Врач показал примеры работы и ответил на все мои вопросы, что позволило мне чувствовать себя уверенно. После того как мы выбрали подходящий оттенок и форму виниров, начался процесс подготовки и установки. Теперь, когда я вижу свою улыбку, я понимаю, что сделала правильный выбор. Виниры выглядят естественно и прекрасно дополняют мой внешний вид. Если вы ищете качественное лечение и хотите получить отличный результат, я искренне рекомендую "Евродент". Это клиника, где вам обеспечат высокий уровень обслуживания и современные решения для вашей улыбки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Лечение зубов Empty
ПовідомленняТема: Re: Лечение зубов   Лечение зубов I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лечение зубов
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Лечение зубов
» Лечение зубов под микроскопом
» Лечение зубов под наркозом
» Лечение зубов в медикаментозном сне в Херсоне
» Реставрация зубов

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: