Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Прокат авто в Киеве

Перейти донизу 
+2
Mirkoslav
monroestahr1
6 користувачів
АвторПовідомлення
monroestahr1
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 2638
Дата реєстрації : 09.12.2020

Прокат авто в Киеве Empty
ПовідомленняТема: Прокат авто в Киеве   Прокат авто в Киеве I_icon_minitimeПн Січ 31, 2022 3:57 pm

Если вам вдруг понадобилась аренда авто в Киеве, наверняка имеет смысл взглянуть на услуги этой компании https://rentcar.kiev.ua/
Повернутися до початку Перейти донизу
Mirkoslav




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 20.06.2022

Прокат авто в Киеве Empty
ПовідомленняТема: Re: Прокат авто в Киеве   Прокат авто в Киеве I_icon_minitimeПн Лист 14, 2022 9:35 pm

Привіт, мені було б цікаво дізнатися про компанії, у яких можна взяти машину на прокат приблизно на 2 тижні. Я живу в місті Львів. Чи є на прикладі у вас круті компанії в цій сфері?
Повернутися до початку Перейти донизу
Nikolayyy




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 20.06.2022

Прокат авто в Киеве Empty
ПовідомленняТема: Re: Прокат авто в Киеве   Прокат авто в Киеве I_icon_minitimeПн Лист 14, 2022 9:45 pm

Привіт і тобі теж! Зараз такий час, коли машина на прокат буде дуже хорошим варіантом для переміщення в місті або ж на далекі відстані. Зовсім недавно я взяв в оренду Renault Logan на тиждень. Взяв я його тому, що мені потрібна була простенька і зручна машина для комфортної їзди по місту, а так само для того, щоб вирішити всі свої справи з документами в банках різних і не їздити постійно на маршрутках. Пригледів я цю машину собі на https://narscars.com.ua/ і загалом залишився повністю задоволений, оскільки в салоні вона має вигляд як нова, а зовні виявилася ще кращою, ніж на фотографіях. Тож вирішувати вам, брати цю машину в оренду чи ні.
Повернутися до початку Перейти донизу
oriflami
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 23
Дата реєстрації : 25.12.2022

Прокат авто в Киеве Empty
ПовідомленняТема: Re: Прокат авто в Киеве   Прокат авто в Киеве I_icon_minitimeПт Серп 25, 2023 6:22 pm

коврик противоскользящий в машину BMW auto-salon.com.ua
Повернутися до початку Перейти донизу
Korovka33
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 338
Дата реєстрації : 10.04.2019

Прокат авто в Киеве Empty
ПовідомленняТема: Re: Прокат авто в Киеве   Прокат авто в Киеве I_icon_minitimeВт Вер 19, 2023 3:25 pm

Хочете придбати автомобіль, для вашої себе чи компанії, а він потрібен саме тут і зараз, але на цей момент на купівлю не вистачає коштів. Звертаючись до сервісу https://avisleasing.com.ua/ru/blog/elektrokary-v-prokat, ви можете скористатися перевіреною послугою прокат электрокаров з поетапним викупом або купити машину в лізинг на сприятливих умовах. Компанія пропонує надзвичайно зручний та надійний сервіс лізинг електромобілів для фізичних, а особливо – для юридичних осіб. Тому всього за кілька простих та швидких кроків ви отримаєте ключі від авто і вже почнете використовувати його у своїх цілях.
Повернутися до початку Перейти донизу
Nala
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 85
Дата реєстрації : 02.08.2022

Прокат авто в Киеве Empty
ПовідомленняТема: Re: Прокат авто в Киеве   Прокат авто в Киеве I_icon_minitimeПт Квіт 05, 2024 5:26 pm

Обучение вождению в онлайн-автошколе: все преимущества и недостатки - https://msd.com.ua/obuchenie/obuchenie-v-avtoshkole-onlajn-preimushhestva-i-vozmozhnye-nedostatki/
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Прокат авто в Киеве Empty
ПовідомленняТема: Re: Прокат авто в Киеве   Прокат авто в Киеве I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Прокат авто в Киеве
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Обслуживание авто в Киеве
» Авто на прокат
» Обслуживание авто в Киеве
» Прокат авто тойота камри в Одессе
» Обслуживание авто в Киеве

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: О серьезном :: Общество и Политика-
Перейти до: