Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Питання по CRM

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 479
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Питання по CRM Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання по CRM   Питання по CRM I_icon_minitimeПт Лют 11, 2022 7:41 pm

Щось я мабуть дуже далекий від цієї теми, бо я чомусь думав що CRM лише однакові бувають, а тут які стаціонарні є і хмарні.
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 486
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Питання по CRM Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання по CRM   Питання по CRM I_icon_minitimeПт Лют 11, 2022 8:45 pm

Laslo пише:
Підкажіть будь ласка яку краще CRM взяти для невеликої фірми: хмарну верcію чи стаціонарну? Що скажете з цього приводу?

Стаціонарна ЦРМ як на мене це лише для великих компаній, тому що треба спеціальна людина яка цю систему встановить і треба окремий сервер де ця ж ЦРМ буде зберігатись.
А ось з хмарною ЦРМ все достатньо просто оскільки спеціальна людина не потрібна і сервер теж купувати не варто, все знаходиться в хмарі і доступ до CRM ви будете мати в будь-якого місці, де є інтернет.
Я вам раджу звернути увагу на CRM Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/ Це хмарна система з великою кількості всіляких інструментів.
Питання по CRM Images_240
Повернутися до початку Перейти донизу
Duramar
Приписаний
Приписаний
Duramar


Кількість повідомлень : 179
Дата реєстрації : 11.01.2022

Питання по CRM Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання по CRM   Питання по CRM I_icon_minitimeСр Травень 25, 2022 10:11 am

От вас нужны детали, что за бизнес и с какими сложностями столкнулись?! Хотя если говорить в целом про CRM-системы, то акцент стоит брать на те, которые идут с интеграцией, пример тому https://keycrm.app/integrations/privatbank эта ссылка. В данной системе изъянов не заметил, тестовый период прошел легко, а вот складской учет вывел определенно на новый уровень, при чем упростил процессы контроля простотой.
Повернутися до початку Перейти донизу
дориме
Приписаний
Приписаний
дориме


Кількість повідомлень : 115
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 35

Питання по CRM Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання по CRM   Питання по CRM I_icon_minitimeВт Черв 27, 2023 10:40 pm

Я маю вам зізнатися в тому, що самостійно не справляюся і дуже хочу аби хтось мені допоміг в цьому.
Повернутися до початку Перейти донизу
игуана
Приписаний
Приписаний
игуана


Кількість повідомлень : 160
Дата реєстрації : 10.07.2020
Вік : 36

Питання по CRM Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання по CRM   Питання по CRM I_icon_minitimeВт Черв 27, 2023 10:42 pm

Ну раз така вже тема піднята, тоді і я буду запитувати про те чи потрібен аналіз роботи ресторану https://knaipa-service.pro/robymo/audyt ? Так, в нас є певні нюанси по роботі, но чомусь мені весь час здавалося, що якщо правильно контролювати самостійно все, то все інше не потрібно буде, чи я помилявся і краще спеціаліста знайти для цієї місії?
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Питання по CRM Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання по CRM   Питання по CRM I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Питання по CRM
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Кредитний борг, є питання.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: О серьезном :: Общество и Политика-
Перейти до: