Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 подскажите

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Andrea0
Житель
Житель
Andrea0


Кількість повідомлень : 95
Дата реєстрації : 06.12.2019

подскажите Empty
ПовідомленняТема: подскажите   подскажите I_icon_minitimeПт Груд 20, 2019 7:59 pm

Я очень люблю охоту, раньше я одевался в специализированном магазине. Но совсем недавно он закрылся. Вот теперь я ищу новый. Может вы посоветуете.
Повернутися до початку Перейти донизу
Filka7
Житель
Житель
Filka7


Кількість повідомлень : 72
Дата реєстрації : 21.12.2019

подскажите Empty
ПовідомленняТема: Re: подскажите   подскажите I_icon_minitimeСб Груд 21, 2019 5:14 pm

Я не вижу в этом проблемы. Сейчас очень много развелось специализированных магазинов. так что вам нужно только поискать получше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alicha
Приписаний
Приписаний
Alicha


Кількість повідомлень : 167
Дата реєстрації : 06.12.2019

подскажите Empty
ПовідомленняТема: Re: подскажите   подскажите I_icon_minitimeСб Груд 21, 2019 5:17 pm

Привет. Магазинов сейчас очень много, но не везде продается качественная обувь. Я так один раз наткнулась покупая мужу сапоги на ужасный магазин. Цены были сумасшедшие да еще и плюс расклеились через месяц. А теперь я покупаю обувь для охоты только вот здесь http://www.prostor24.com.ua/category/obuv-dlja-ohoty/ Муж ее носит по несколько сезонов.
Повернутися до початку Перейти донизу
Viktoria_Tori
Житель
Житель
Viktoria_Tori


Кількість повідомлень : 80
Дата реєстрації : 20.09.2020

подскажите Empty
ПовідомленняТема: Re: подскажите   подскажите I_icon_minitimeНд Вер 20, 2020 1:07 pm

В интерне сейчас много такого
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





подскажите Empty
ПовідомленняТема: Re: подскажите   подскажите I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
подскажите
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» подскажите
» Подскажите
» Подскажите
» Подскажите
» подскажите

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Взаимоотношения :: Он и Она-
Перейти до: