Форум міста Тячів
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми

ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Хто купував взуття в інтернеті

Донизу 
Участников: 3
АвторПовідомлення
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL

Кількість повідомлень : 196
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 32

Хто купував взуття в інтернеті Empty
СтворюватиТема: Хто купував взуття в інтернеті   Хто купував взуття в інтернеті I_icon_minitimeПт Травень 13, 2022 7:02 pm

Доброго вечора! Звертаюся до вас із невеликим проханням, порадьте перевірений онлайн магазин взуття. Мені і моїй дружині потрібно купити кросівки на осінь, мені потрібно купити кеди, в яких вранці буду бігати.
На початок Донизу
Laslo
Приписаний
Приписаний
Laslo

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 16.09.2020

СтворюватиТема: Re: Хто купував взуття в інтернеті   Хто купував взуття в інтернеті I_icon_minitimeПт Травень 13, 2022 7:07 pm

Може краще влаштувати похід по магазинах? Просто в інтернеті зараз стільки неякісного товару, особисто я поставився б серйозно до онлайн покупок. Ще як варіант сходити на ринок, там можна навіть виторгувати непогану знижку.
На початок Донизу
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL

Кількість повідомлень : 196
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 32

СтворюватиТема: Re: Хто купував взуття в інтернеті   Хто купував взуття в інтернеті I_icon_minitimeПт Травень 13, 2022 7:11 pm

Я вам вдячний за відгук! Але ми вже ходили магазинами, нам особливо нічого не сподобалося, немає ніякої різноманітності, скрізь все однакове. Про ринок я взагалі казати не хочу, там жахливі ціни.
На початок Донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel

Кількість повідомлень : 193
Дата реєстрації : 20.08.2019

СтворюватиТема: Re: Хто купував взуття в інтернеті   Хто купував взуття в інтернеті I_icon_minitimeПт Травень 13, 2022 7:17 pm

Доброго вечора! Звертаюся до вас із невеликим проханням, порадьте перевірений онлайн магазин взуття. Мені і моїй дружині потрібно купити кросівки на осінь, мені потрібно купити кеди, в яких вранці буду бігати. пише:
Мне уже давно известен один онлайн магазин который станет для вас полезным, вот на этом сайте сможете посмотреть мужскую и женскую обувь https://vittorossi.ua/ , даже в торговом центре ассортимент слабее чем у них. В наличии есть кроссовки, босоножки, шлепанцы, ботинки и много другое, если будет интересно посмотрите сами.
Еще в начале весны я купил себе кроссовки, качеством кожи полностью доволен, в них абсолютно не потеет нога и можно бегать по утрам. Подошва прочная и мягкая, на пятка полностью литая, нет провалов виде кубиков.
Хто купував взуття в інтернеті 8
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Хто купував взуття в інтернеті   Хто купував взуття в інтернеті I_icon_minitime

На початок Донизу

Хто купував взуття в інтернеті
На початок 
Сторінка 1 з 1
 Подібні теми
-
» Взуття для дому
» Улюблене взуття для дому
» Якісний одяг та взуття для спорту

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Досуг :: Наш компьютер-
Перейти до: