Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Мехмод - посоветуйте

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
ДолькаЛайма
Приписаний
Приписаний
ДолькаЛайма


Кількість повідомлень : 109
Дата реєстрації : 13.10.2019
Вік : 36

Мехмод - посоветуйте Empty
ПовідомленняТема: Мехмод - посоветуйте   Мехмод - посоветуйте I_icon_minitimeСр Травень 18, 2022 10:41 am

Хочу поменять свою сигарету. У меня Джул из стартового набора, уже второй год с ней хожу.
Думаю, что пора уже поменять ее на что-то более серьезное, мне нравятся мехмоды.
Как считаете, стоит их брать или нет?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ирина Тук
Житель
Житель
Ирина Тук


Кількість повідомлень : 87
Дата реєстрації : 20.07.2020

Мехмод - посоветуйте Empty
ПовідомленняТема: Re: Мехмод - посоветуйте   Мехмод - посоветуйте I_icon_minitimeСр Травень 18, 2022 11:14 am

А что вас смущает? Мехмод - очень даже стильная и функциональная электронная сигарета. Я тоже себе такую присмотрела на сайте https://drsmoke.org/mody/mekhmody/ Мне очень нравится яркая El Thunder 20700 Steamshots / Friendly Neighborhood - обязательно себе такую парилку возьму. Пока ее не разобрали, это лимитированная коллекция, на нее хорошие отзывы в интернете.
Повернутися до початку Перейти донизу
Крижанка
Приписаний
Приписаний
Крижанка


Кількість повідомлень : 135
Дата реєстрації : 07.09.2019
Вік : 37

Мехмод - посоветуйте Empty
ПовідомленняТема: Re: Мехмод - посоветуйте   Мехмод - посоветуйте I_icon_minitimeСр Травень 18, 2022 11:16 am

У меня Айкос, я вполне довольна этим устройством Удача
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Мехмод - посоветуйте Empty
ПовідомленняТема: Re: Мехмод - посоветуйте   Мехмод - посоветуйте I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мехмод - посоветуйте
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Посоветуйте
» посоветуйте.
» Посоветуйте
» Посоветуйте
» Посоветуйте

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: