Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Треба порада по обслуговуванню автівки.

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Денис
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 08.07.2022

Треба порада по обслуговуванню автівки. Empty
ПовідомленняТема: Треба порада по обслуговуванню автівки.   Треба порада по обслуговуванню автівки. I_icon_minitimeПт Лип 08, 2022 2:15 pm

Довгий час не міняв масло, гуму, фільтра. Масло і фільтра вже купив для заміни, а ось якісні шини та диски найти не можу по прийнятній ціні. Може хтось порадить гарний інтернет-магазин?
Повернутися до початку Перейти донизу
Робін Гуд
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 08.07.2022

Треба порада по обслуговуванню автівки. Empty
ПовідомленняТема: Re: Треба порада по обслуговуванню автівки.   Треба порада по обслуговуванню автівки. I_icon_minitimeПт Лип 08, 2022 4:33 pm

Усім привіт. Жінка вже доїздилась на машині, що тепер потрібно диски купувати Гуд . Буду вдячний за толкову інфу по вибору дисків.
Повернутися до початку Перейти донизу
двойка
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 32
Дата реєстрації : 08.06.2022

Треба порада по обслуговуванню автівки. Empty
ПовідомленняТема: Re: Треба порада по обслуговуванню автівки.   Треба порада по обслуговуванню автівки. I_icon_minitimeПт Лип 08, 2022 8:14 pm

У моєї жінки на автомобілі геть зносилася гума і потрібно було вже на тій неділі міняти її. Але ж проблема в тому, що популярних моделей нема зараз у наявності в більшості інтернет-магазинів, на складах. Благо я звернувся в магазин ГороШина де мені дали великий вибір продукції, яка була вже у них в наявності. Ціни сподобались. Тепер буду купувати лише там.
Повернутися до початку Перейти донизу
Marshal
Житель
Житель
Marshal


Кількість повідомлень : 75
Дата реєстрації : 17.02.2020

Треба порада по обслуговуванню автівки. Empty
ПовідомленняТема: Re: Треба порада по обслуговуванню автівки.   Треба порада по обслуговуванню автівки. I_icon_minitimeПн Жовт 24, 2022 12:03 pm

Ой не кажіть...Хто би мені пораду добру дав як знизити розхід мастила....
Повернутися до початку Перейти донизу
Duramar
Приписаний
Приписаний
Duramar


Кількість повідомлень : 155
Дата реєстрації : 11.01.2022

Треба порада по обслуговуванню автівки. Empty
ПовідомленняТема: Re: Треба порада по обслуговуванню автівки.   Треба порада по обслуговуванню автівки. I_icon_minitimeПн Лист 07, 2022 3:17 pm

За своим автомобилем слежу регулярно и все запчасти, комплектующие и в целом автотовары покупаю своевременно. Ряд магазинов в сети уже отобрал, но на первом месте определенно Hotauto Parts, потому как цены на запчасти доступные, всегда оригинальные и присутствуют гарантии. Рекомендую обращаться, у них в каталоге найдете абсолютно любые запчасти и привезут оперативно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Треба порада по обслуговуванню автівки. Empty
ПовідомленняТема: Re: Треба порада по обслуговуванню автівки.   Треба порада по обслуговуванню автівки. I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Треба порада по обслуговуванню автівки.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Порада
» Порада
» Будівництво чи купівля будинку — що краще і дешевше?
» Потрібна порада по відбору шин. Які є нюанси?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Мужской форум-
Перейти до: