Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Де ви замовлєте воду питну?

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Денис
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 08.07.2022

Де ви замовлєте воду питну? Empty
ПовідомленняТема: Де ви замовлєте воду питну?   Де ви замовлєте воду питну? I_icon_minitimeСб Лип 09, 2022 4:13 pm

Потрібна порада по замовленню питної води. на що варто звернути увагу при замовлені і куди звертатися?
Повернутися до початку Перейти донизу
Робін Гуд
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 08.07.2022

Де ви замовлєте воду питну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де ви замовлєте воду питну?   Де ви замовлєте воду питну? I_icon_minitimeСб Лип 09, 2022 6:49 pm

Я би вам радив звернути увагу на якість води, вміст природних мінералів, пунктуальність по часу доставки, смак води і осадок.
Повернутися до початку Перейти донизу
двойка
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 35
Дата реєстрації : 08.06.2022

Де ви замовлєте воду питну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де ви замовлєте воду питну?   Де ви замовлєте воду питну? I_icon_minitimeСб Лип 09, 2022 9:07 pm

Моя сестра радила мені вже давно замовляти доставку води, але я не слухав. Тільки недавно я спробував перший раз доставку від фірми Цех Води . Я був дуже вражений смачною водою, яка ще й до цього всього має яскравий склад мінералів природних. Цю воду я навіть дітям даю пити.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Де ви замовлєте воду питну? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де ви замовлєте воду питну?   Де ви замовлєте воду питну? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Де ви замовлєте воду питну?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Как очистить воду
» Вибити скважину на воду?
» Буріння свердловин на воду
» Буріння свердловин на воду
» Вибити скважину на воду?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Кухня-
Перейти до: