Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Німецька мова

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Валюша Скаленко
Житель
Житель
Валюша Скаленко


Кількість повідомлень : 63
Дата реєстрації : 20.07.2020

Німецька мова Empty
ПовідомленняТема: Німецька мова   Німецька мова I_icon_minitimeЧт Серп 18, 2022 10:40 pm

Дівчата, підкажіть хороші курси німецької мови. В майбутньому планую до Німеччини, а мови нажаль не знаю. Було б дуже непогано вивчити.
Повернутися до початку Перейти донизу
Filentin
Приписаний
Приписаний
Filentin


Кількість повідомлень : 107
Дата реєстрації : 21.07.2020

Німецька мова Empty
ПовідомленняТема: Re: Німецька мова   Німецька мова I_icon_minitimeЧт Серп 18, 2022 10:54 pm

Потрібно шукати, зараз дуже багато пропонують онлайн курси і все добре і відгуки хороші. Я практично все через відгуки шукаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Gazirovochka
Приписаний
Приписаний
Gazirovochka


Кількість повідомлень : 118
Дата реєстрації : 28.06.2020

Німецька мова Empty
ПовідомленняТема: Re: Німецька мова   Німецька мова I_icon_minitimeПт Серп 19, 2022 3:18 pm

Можна погуглити курси, зараз дуже багато онлайн курсів є, потрібно лиш знайти де влаштовують умови.
Повернутися до початку Перейти донизу
Соня Харитонова
Житель
Житель
Соня Харитонова


Кількість повідомлень : 53
Дата реєстрації : 12.07.2020

Німецька мова Empty
ПовідомленняТема: Re: Німецька мова   Німецька мова I_icon_minitimeПт Серп 19, 2022 4:15 pm

Я записалась на онлайн курси іспанської мови в школу онлайн sky-lingua, тут можна і німецьку вивчити. Перший урок безкоштовний, на якому ви вже зрозумієте чи це ті курси що вам потрібні. Більш детальна інформація на сайті онлайн школи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Антонина_90
Житель
Житель
Антонина_90


Кількість повідомлень : 71
Дата реєстрації : 09.06.2020

Німецька мова Empty
ПовідомленняТема: Re: Німецька мова   Німецька мова I_icon_minitimeПн Лист 28, 2022 4:15 pm

Привіт! Я особисто вивчала німецьку на різних курсах, але найкраще подано матеріал, як для мене, було на сайті https://www.ua.wasdas.com/ саме з ними я зрозуміла добре граматику, та деякі інші правила які мені так тяжко давались і до речі зараз для біженців з України курс повністю безкоштовний.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Німецька мова Empty
ПовідомленняТема: Re: Німецька мова   Німецька мова I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Німецька мова
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Незвичайна і унікальна мова
» Польська мова з нуля
» Польська мова з нуля
» Коли мова йде про медичні товари

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: