Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Как женщины преодолевают стрес?

Перейти донизу 
+5
Djoly
Natali
шКоЛяРкА
elza
hikeds
9 користувачів
АвторПовідомлення
hikeds
Moderator
Moderator
hikeds


Кількість повідомлень : 233
Дата реєстрації : 30.05.2008
Вік : 36
Місцезнаходження : Звідки не вертаються

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСб Лист 29, 2008 2:49 pm

О мущинах мнения высказаны. Интересно вот посмотреть на ваши ответики ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://forum.vynogradiv.com.ua/
Natali
Admin
Admin
Natali


Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСб Лист 29, 2008 4:50 pm

Як інші не знаю,скажу про себе:накупляю цукерок,покличу подругу...і ми сядемо з нею і будемо їсти ті цукерки,ну і звісно я поділюся своїм стресом..і мені стане значно краще,це вже провірений мій метод Стеснение Думаю,що в любому випадку треба поділитися з кимось,щоб ті емоції(маю наувазі стресові)не переповнили тебе.
Повернутися до початку Перейти донизу
elza
Приписаний
Приписаний
elza


Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 03.11.2008
Вік : 30

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСб Лист 29, 2008 7:24 pm

Я коли нервуюся або коли у мене стрес много їм. А ще якщо врубати рок в навушники так щоб вуха відлітали теж допомагає.
Повернутися до початку Перейти донизу
шКоЛяРкА
Moderator
Moderator
шКоЛяРкА


Кількість повідомлень : 317
Дата реєстрації : 27.05.2008
Вік : 30
Місцезнаходження : Тернопільська обл

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСб Лист 29, 2008 7:30 pm

Для того, щоб подолати стерс мені потрібно виговоритися, інакше Ох я буду ходити надто нервова і зриватимуся на всіх
Повернутися до початку Перейти донизу
hikeds
Moderator
Moderator
hikeds


Кількість повідомлень : 233
Дата реєстрації : 30.05.2008
Вік : 36
Місцезнаходження : Звідки не вертаються

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСб Лист 29, 2008 11:49 pm

rolf виходить що перш за все треба наїстися солодкого, а потім іти грузити подругу своїми проблемами?
виправте якшо щось не так derisive
Повернутися до початку Перейти донизу
http://forum.vynogradiv.com.ua/
hikeds
Moderator
Moderator
hikeds


Кількість повідомлень : 233
Дата реєстрації : 30.05.2008
Вік : 36
Місцезнаходження : Звідки не вертаються

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСб Лист 29, 2008 11:51 pm

прочитав своє повідомлення... dont_know
некрасиво, але так виходить mosking
Повернутися до початку Перейти донизу
http://forum.vynogradiv.com.ua/
Natali
Admin
Admin
Natali


Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeНд Лист 30, 2008 10:51 am

hikeds все саме так.Але що тут некрасивого ти побачив? dont_know
Повернутися до початку Перейти донизу
Djoly




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 12.07.2012

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeЧт Лип 12, 2012 11:51 am

Я стресс преодолеваю покупками. Своей любимой доченьки покупаю платечка в одном хорошем интернет-магазине premierkids.com.ua Там нахожу всегда то что хочу. Присылают заказ на следующий день. Очень вежливое и приветное обслуживание. Вам тоже советую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Anuka
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 10.11.2015

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeЧт Лист 19, 2015 8:18 pm

Стеснение


Останній раз редагувалося: Anuka (Ср Черв 29, 2016 12:37 am), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
alyona
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 15.02.2016

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСр Лют 17, 2016 10:03 am

Со стрессами помогают справляться подруги) Ну и еда. Много всякой вредной еды)) Собираемся у кого-нибудь на ночевку, купим кило мороженого, шоколадки, всяки чипсы, сухарики... И будем всю ночь есть и разговаривать о наболевшем
Повернутися до початку Перейти донизу
ViolettaVlasova
Тутешній
Тутешній
ViolettaVlasova


Кількість повідомлень : 22
Дата реєстрації : 20.12.2015
Вік : 38

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСр Квіт 20, 2016 11:54 pm

Пить нужно от счастья, а не с горя. Неутешительная статистика лечение алкоголизма женского http://renessans-center.com.ua/zhenskij-alkogolizm показывает, что зависимость к спиртному у женщин развивается более стремительно, чем у мужчин, и намного сложнее переносится. Такая неутешительная участь постигла и мою родню. Два месяца лечения в киевском центре Ренессанс перенесла моя родная тетя. К счастью для всех нас, квалифицированная и кропотливая помощь работников центра вернула ее к нормальной жизни. Так что уж если речь заходит о снятии стресса - пускай это будет что-то не деструктивное. Можно выплескивать свою энергию в спорте, например. Это куда уж лучше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Anuka
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 36
Дата реєстрації : 10.11.2015

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeСр Черв 29, 2016 12:38 am

шоппинг - самое сказочное преодоление стресса. у кого-то желание покупать обувь, у кого-то одежду, а я за косметику, тем более косметика la roche-posay
Повернутися до початку Перейти донизу
LikaSem
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 04.08.2016

Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitimeПн Серп 29, 2016 12:45 pm

Мороженое и киношки)
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Как женщины преодолевают стрес? Empty
ПовідомленняТема: Re: Как женщины преодолевают стрес?   Как женщины преодолевают стрес? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Как женщины преодолевают стрес?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Женщины! ,как вы прекрасны!
» Для каждой женщины
» Для каждой женщины
» Для каждой женщины
» Для каждой женщины

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: