Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Apple AirPods

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
oliviawana
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 68
Дата реєстрації : 07.07.2020

Apple AirPods Empty
ПовідомленняТема: Apple AirPods   Apple AirPods I_icon_minitimeПт Вер 30, 2022 1:48 pm

Хочу купить себе Apple AirPods Pro, подскажите где можно присмотреть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ingaila
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.02.2022

Apple AirPods Empty
ПовідомленняТема: Re: Apple AirPods   Apple AirPods I_icon_minitimeПт Вер 30, 2022 3:55 pm

Привет, просто классный выбор для любителей послушать музыку, как раз то что нужно и гаджет Apple AirPods Pro 2 https://ilounge.ua/ua/catalog/apple-airpods-pro-2 как раз и сделан для этого, так вот вы запросто можете обратиться в специализированный магазин iLounge, в котором и приобрести данное устройство по вполне нормальной цене, так что обратите внимание.
Повернутися до початку Перейти донизу
Tamaro4ik
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 198
Дата реєстрації : 18.03.2020

Apple AirPods Empty
ПовідомленняТема: Re: Apple AirPods   Apple AirPods I_icon_minitimeПт Лют 16, 2024 6:14 pm

StoreInUa - це мій вибір номер один для покупок техніки. І знову вони не розчарували! Мої думки вже зайняті плануванням, коли я зможу купити Айфон 15 Про Макс https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/iphone/iphone-15-pro-max. Ця модель точно варта уваги кожного, хто цінує інновації та якість!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Apple AirPods Empty
ПовідомленняТема: Re: Apple AirPods   Apple AirPods I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Apple AirPods
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Apple TV
» Apple mac
» Техника Apple.
» Apple iPhone X
» Apple iPhone 11

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Досуг :: Наш компьютер-
Перейти до: