Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Покупка велосипеда

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Lilu
Приписаний
Приписаний
Lilu


Кількість повідомлень : 300
Дата реєстрації : 25.09.2019

Покупка велосипеда Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка велосипеда   Покупка велосипеда I_icon_minitimeПн Січ 13, 2020 7:42 pm

Берите и не думайте, велосипед полностью оправдывает себя на практике. Цена полностью оправдывает качество.
Повернутися до початку Перейти донизу
Olli
Житель
Житель
Olli


Кількість повідомлень : 76
Дата реєстрації : 15.01.2018

Покупка велосипеда Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка велосипеда   Покупка велосипеда I_icon_minitimeНд Черв 26, 2022 12:41 pm

Отличный велосипед! Я тоже такой купила. Только теперь ломаю голову как его перевозить в автомобиле, в багажник он не помещается, а так хочется брать его с собой на дачу!
Повернутися до початку Перейти донизу
markos
Приписаний
Приписаний
markos


Кількість повідомлень : 137
Дата реєстрації : 14.10.2017

Покупка велосипеда Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка велосипеда   Покупка велосипеда I_icon_minitimeНд Черв 26, 2022 1:01 pm

Отличный велосипед! Я тоже такой купила. Только теперь ломаю голову как его перевозить в автомобиле, в багажник он не помещается, а так хочется брать его с собой на дачу! пише:

Я купил специальный держатель для велосипеда на машину https://bagazhnik.ua/krepleniya-dlya-velosipedov/krepleniya-dlya-perevozki-velosipeda-na-farkope.html С его помощью можно перевозить не только один велик, а сразу несколько. Аксессуар очень удобный, пользоваться им несложно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Покупка велосипеда Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка велосипеда   Покупка велосипеда I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Покупка велосипеда
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Покупка велосипеда
» Покупка велосипеда
» Покупка трёхколёсного велосипеда
» Аренда велосипеда
» Багажник для велосипеда

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Досуг :: Спорт-
Перейти до: