Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Хочу выбрать микровоновку

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 623
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Хочу выбрать микровоновку Empty
ПовідомленняТема: Хочу выбрать микровоновку   Хочу выбрать микровоновку I_icon_minitimeВт Жовт 04, 2022 9:04 am

Какую выбрать микровоновку? Кто что может еще посоветовать, какая у вас? Как долго ею пользуетесь? Какой вместимости брали? Впервые такое буду покупать, не знаю, на что обращать внимание.
Повернутися до початку Перейти донизу
JeckShepard
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 78
Дата реєстрації : 19.10.2021

Хочу выбрать микровоновку Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу выбрать микровоновку   Хочу выбрать микровоновку I_icon_minitimeВт Жовт 04, 2022 9:05 am

Смотря для каких нужд, вы будете её использовать. Мы к примеру, для себя брали именно с целью разогрева еды в офисе для большого количества людей, поэтому брали достаточно мощную, а вот моя мама в ней только раз в неделю суп может разогреть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Валентина Орг
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 107
Дата реєстрації : 12.04.2020

Хочу выбрать микровоновку Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу выбрать микровоновку   Хочу выбрать микровоновку I_icon_minitimeВт Жовт 04, 2022 9:06 am

Здравствуйте, у меня дома микроволновая печь Samsung покупали её год назад, работает отлично, нет ни каких проблем, она полностью оправдывает свою стоимость, недорогая, но качественная.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Хочу выбрать микровоновку Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу выбрать микровоновку   Хочу выбрать микровоновку I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хочу выбрать микровоновку
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Хочу купить
» Хочу замовити монтаж металоконструкцій
» Хочу купить айфон
» Хочу купить квартиру
» Хочу свое жилье

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: