Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Развивающие игрушки

Перейти донизу 
+3
Рита123
abrosimov
Виктор Чумаков
7 користувачів
АвторПовідомлення
Виктор Чумаков
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 96
Дата реєстрації : 03.08.2018

Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitimeСр Жовт 12, 2022 11:41 am

В каком магазине можно купить развивающие игрушки для детей старше 8 лет?
Повернутися до початку Перейти донизу
abrosimov
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 20.04.2020

Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Re: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitimeСр Жовт 12, 2022 1:25 pm

Мои дочка и сын безумно любят настольные игры, поэтому я покупаю их довольно часто. В основном брал такое в магазине https://strateg.ua/nastilni_igry Там хороший выбор и все интересное, при этом качество отличное. Они отсылают заказ в тот же день или на следующий, все быстро приходит. Там много чего есть для деток, на сайте сами смотрите. 

Рита123 поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Рита123
Житель
Житель
Рита123


Кількість повідомлень : 67
Дата реєстрації : 02.06.2020

Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Re: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitimeПн Жовт 17, 2022 10:30 am

Сейчас все на месте покупаю, потому что не все магазины добросовестные, но есть и хорошие, не спорю)
Повернутися до початку Перейти донизу
Лида Ду
Приписаний
Приписаний
Лида Ду


Кількість повідомлень : 109
Дата реєстрації : 20.07.2020

Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Re: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitimeПт Травень 19, 2023 11:57 am

Я тоже ищу на день рождения племяннику какую-то игрушку в подарок
Повернутися до початку Перейти донизу
Крижанка
Приписаний
Приписаний
Крижанка


Кількість повідомлень : 143
Дата реєстрації : 07.09.2019
Вік : 37

Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Re: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitimeПт Травень 19, 2023 12:00 pm

Посоветую вам еще один магазин с игрушками https://trendtoy.com.ua/ru Тут можно найти все самые модные и прикольные игрушки по хорошим ценам и с доставкой. Я в этом магазине покупаю часто товары, у меня двое детей, и им постоянно требуются новые игрушки)) Это же дети! Я им их с удовольствием покупаю, если у меня есть на это деньги.
Повернутися до початку Перейти донизу
IZUMKA
Житель
Житель
IZUMKA


Кількість повідомлень : 79
Дата реєстрації : 28.02.2023

Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Re: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitimeСр Жовт 11, 2023 11:27 am

Важливо діткам іграшки для розвитку купувати
Повернутися до початку Перейти донизу
Gaika
Турист
Турист
Gaika


Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 04.11.2020

Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Re: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitimeПн Жовт 16, 2023 1:07 pm

Ви праві, але потрібно брати лише якісні
Повернутися до початку Перейти донизу
IZUMKA
Житель
Житель
IZUMKA


Кількість повідомлень : 79
Дата реєстрації : 28.02.2023

Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Re: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitimeПт Жовт 20, 2023 7:58 am

Так в мене таке правило із самого народження донечки працює! Іграшки купую для неї лише якісні і маю бути впевнена в тому, що виробник є надійним. Серед усіх іграшок, які ми купували точно хочу виділити іграшки Дісней .Вони надзвичайно якісні, дитина обожнює такими гратися! Усі іграшки з точністю повторюють своїх персонажів, які дитина бачить по телевізору. Якщо ви ще такі не купували - обов'язково спробуйте!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Развивающие игрушки Empty
ПовідомленняТема: Re: Развивающие игрушки   Развивающие игрушки I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Развивающие игрушки
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Развивающие игрушки
» Развивающие игрушки
» Развивающие игрушки для детей
» Развивающие игрушки для детей
» Игрушки

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Досуг :: Творчество-
Перейти до: