Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Правильний вибір книги

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
CasioPeya99
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 3090
Дата реєстрації : 14.06.2021

Правильний вибір книги Empty
ПовідомленняТема: Правильний вибір книги   Правильний вибір книги I_icon_minitimeЧт Жовт 13, 2022 2:02 pm

Психологічна література за посиланням: https://vashakniga.net/product-category/psihologiya/ славиться своєю різноманітністю та великим асортиментом. Я не хочу витрачати свого часу на читання 200 книг. Тому варто серйозно підійти до питання вибору, визначаючи видання, що цікавить вас, на основі фотографій і відгуків читачів. Інтернет-продаж привабливий тим, що можна не поспішаючи вибрати і замовити потрібну книгу, дізнатися відгуки про неї, призначити ціну та детально ознайомитися з умовами доставки.
Повернутися до початку Перейти донизу
ДолькаЛайма
Приписаний
Приписаний
ДолькаЛайма


Кількість повідомлень : 109
Дата реєстрації : 13.10.2019
Вік : 36

Правильний вибір книги Empty
ПовідомленняТема: Re: Правильний вибір книги   Правильний вибір книги I_icon_minitimeЧт Бер 23, 2023 1:38 pm

А мені потрібна навчальна література. Де її знайти?
Повернутися до початку Перейти донизу
Крижанка
Приписаний
Приписаний
Крижанка


Кількість повідомлень : 135
Дата реєстрації : 07.09.2019
Вік : 37

Правильний вибір книги Empty
ПовідомленняТема: Re: Правильний вибір книги   Правильний вибір книги I_icon_minitimeЧт Бер 23, 2023 1:40 pm

Доброго дня! Я маю для вас посилання на класний магазин Брітішбук, тут я купувала підручник з англійської solutions elementary 3rd edition https://www.britishbook.ua/series/solutions-third-edition/ для своєї доньки в школу. Тут також є й художня література. Класний магазин з нормальними цінами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Lilu
Приписаний
Приписаний
Lilu


Кількість повідомлень : 300
Дата реєстрації : 25.09.2019

Правильний вибір книги Empty
ПовідомленняТема: Re: Правильний вибір книги   Правильний вибір книги I_icon_minitimeСр Лип 05, 2023 3:05 am

Мені в цьому плані подобається книжковий інтернет-магазин RIDMI, тут https://ridmi.com.ua/ можна купити книги будь-якого напрямку, менеджери завжди готові надати професійну допомогу у підборі. Я у них постійний покупець, все добре. До того ж, за промокодом WOW2023 можна отримати гарну знижку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Правильний вибір книги Empty
ПовідомленняТема: Re: Правильний вибір книги   Правильний вибір книги I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Правильний вибір книги
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Правильний монтаж бойлера
» Коллекционные книги
» Книги
» Книги
» Книги

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: