Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Вчимося разом з дитиною

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Алька Чудова
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 37
Дата реєстрації : 06.12.2019

Вчимося разом з дитиною Empty
ПовідомленняТема: Вчимося разом з дитиною   Вчимося разом з дитиною I_icon_minitimeПн Жовт 17, 2022 12:56 pm

Читайте безкоштовно Доповни речення №1: розвиток навичок письмового мовлення https://childdevelop.com.ua/worksheets/5108/ Завдання, що допоможе дитині розвинути навички читання та письма. Там багато потрібного. Рада допомогти...
Повернутися до початку Перейти донизу
Крижанка
Приписаний
Приписаний
Крижанка


Кількість повідомлень : 135
Дата реєстрації : 07.09.2019
Вік : 37

Вчимося разом з дитиною Empty
ПовідомленняТема: Re: Вчимося разом з дитиною   Вчимося разом з дитиною I_icon_minitimeВт Лист 08, 2022 4:57 pm

Мне надо найти такие курсы по францускому языку. Ребенку надо подтянуть этот предмет
Повернутися до початку Перейти донизу
Лида Ду
Приписаний
Приписаний
Лида Ду


Кількість повідомлень : 107
Дата реєстрації : 20.07.2020

Вчимося разом з дитиною Empty
ПовідомленняТема: Re: Вчимося разом з дитиною   Вчимося разом з дитиною I_icon_minitimeВт Лист 08, 2022 4:59 pm

Ох, и у нас в школе включили второй иностранный - французский. Он такой сложный, я прямо не знаю что делать. Я его не учила, не знаю ни словечка. Ребенок мается с ним. Я взяла дополнительно учебники для изучения французского языка  https://www.britishbook.ua/ru/blog/detail/s-chego-nachat-izuchenie-frantsuzskogo-yazyka/ Может они помогут разобраться. Так что мы теперь всей семьей учим язык.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Вчимося разом з дитиною Empty
ПовідомленняТема: Re: Вчимося разом з дитиною   Вчимося разом з дитиною I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Вчимося разом з дитиною
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Зекономте час разом
» Зекономте час разом
» Купівля разом з установкою
» Купівля разом з установкою
» KhCare: Допомагаємо Харкову Разом.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: О серьезном :: Образование и Карьера-
Перейти до: