Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Хочу купить ноутбук в Харькове!

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
gehaj
Тутешній
Тутешній
gehaj


Кількість повідомлень : 44
Дата реєстрації : 15.01.2022

Хочу купить ноутбук в Харькове!  Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу купить ноутбук в Харькове!    Хочу купить ноутбук в Харькове!  I_icon_minitimeПт Лист 11, 2022 9:36 pm

Вы самое главное не написали - зачем вам ноутбук? От этого надо отталкиваться. Ведь для каждой отдельной работы нужны определенные характеристики. У меня Apple MacBook Air 13" M2 256GB. Очень надежный.
Повернутися до початку Перейти донизу
JeckShepard
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 78
Дата реєстрації : 19.10.2021

Хочу купить ноутбук в Харькове!  Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу купить ноутбук в Харькове!    Хочу купить ноутбук в Харькове!  I_icon_minitimeПт Лист 11, 2022 9:38 pm

Я ноутбук выбирал долго, и остановился на выборе Asus X540SA. Эта вещь оправдывает свойства настоящего ноутбука. Таких моделей много в интернете по доступной цене, можете посмотреть.
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 623
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Хочу купить ноутбук в Харькове!  Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу купить ноутбук в Харькове!    Хочу купить ноутбук в Харькове!  I_icon_minitimeПт Лист 11, 2022 9:40 pm

Здравствуйте форумчане. У меня ноутбук купленный в магазине Алло два года назад, я очень довольна своей покупкой и поэтому смело могу рекомендовать так как он работает исправно, магазин доставил его вовремя.
Так что заходите на их сайт и в разделе: ноутбуки в Харькове https://allo.ua/ru/harkiv/products/notebooks/ выбирайте любую понравившуюся модель. Я пользуюсь ноутбуком Apple MacBook Air 13 M1 хорошенький, служит отменно, просто цена может не для всех подъёмная.
Хочу купить ноутбук в Харькове!  31pHXdTV
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Хочу купить ноутбук в Харькове!  Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу купить ноутбук в Харькове!    Хочу купить ноутбук в Харькове!  I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хочу купить ноутбук в Харькове!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Купить ноутбук
» Хочу купить айфон
» Хочу купить квартиру
» Хочу купить метизы, но не знаю где
» Купить дерево бонсай в Харькове

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: