Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Цены на недвижимость

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Stan-fil
Тутешній
Тутешній
Stan-fil


Кількість повідомлень : 47
Дата реєстрації : 05.12.2019

Цены на недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Цены на недвижимость   Цены на недвижимость I_icon_minitimeПт Лист 25, 2022 9:52 pm

Всём привет. Кто в курсе сильно цены на недвижимость взлетели?
Повернутися до початку Перейти донизу
vikkor83
Житель
Житель
vikkor83


Кількість повідомлень : 61
Дата реєстрації : 02.11.2019

Цены на недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Цены на недвижимость   Цены на недвижимость I_icon_minitimeСб Лист 26, 2022 12:20 am

Нормально, но не критично. Сотрудничаю только с агентством hayatestate.com у них цены адекватные, много вариантов. С переводов и документацией помогают от начала и до конца.
Повернутися до початку Перейти донизу
jenya25
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 60
Дата реєстрації : 20.11.2019

Цены на недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Цены на недвижимость   Цены на недвижимость I_icon_minitimeВт Бер 21, 2023 9:22 pm

Так як ціни на нерухомість у Греції, виявилися не набагато вищими, ніж в Україні, я вирішив купити собі квартиру в Афінах. Для цього я звернувся до компанії http://grekhome.com.ua/ . Досить швидко вони мені знайшли квартиру, яка мене влаштувала за всіма критеріями. Її я й придбав.

Цены на недвижимость 10404_127460
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 623
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Цены на недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Цены на недвижимость   Цены на недвижимость I_icon_minitimeСр Бер 27, 2024 7:18 pm

Плануємо купувати нерухомість, які варіанти у Києві можете порадити?
Повернутися до початку Перейти донизу
фасид
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 20.10.2021

Цены на недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Цены на недвижимость   Цены на недвижимость I_icon_minitimeСр Бер 27, 2024 9:27 pm


Мені неодмінно потрібно поділитися своїми враженнями відносно жк Crystal Park Tower https://build.kovalska.com/projects/crystal-park-tower коли я шукав квартиру у Києві, я звернув увагу на цей житловий будинок від забудовника "Ковальська". По-перше, вражає місцезнаходження - проспект Перемоги, 42, що є вельми зручною локацією. Але головне - це сучасне планування квартир, яке відповідає всім сучасним вимогам. Висока якість будівництва і можливість придбати квартиру від забудовника привернули мою увагу найбільше. Ціни від "Ковальської" також вражають - вони адекватні і відповідають якості, що робить цей вибір ще більш привабливим.

Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Цены на недвижимость Empty
ПовідомленняТема: Re: Цены на недвижимость   Цены на недвижимость I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Цены на недвижимость
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Недвижимость
» Недвижимость
» Недвижимость
» Недвижимость
» Недвижимость

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: