Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Беременность

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
IrenHrust
Приписаний
Приписаний
IrenHrust


Кількість повідомлень : 125
Дата реєстрації : 14.12.2022

Беременность  Empty
ПовідомленняТема: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeВт Груд 20, 2022 3:14 am

Беременность в 30 лет, есть ли шансы или уже упустила все?
Повернутися до початку Перейти донизу
Mailatovka
Приписаний
Приписаний
Mailatovka


Кількість повідомлень : 136
Дата реєстрації : 14.12.2022

Беременность  Empty
ПовідомленняТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeСр Січ 04, 2023 1:41 am

Много людей, которые и в 30, да даже в 40 лет только первенца рожают но хоть я замуж вышла очень рано но все равно беременность долгое время не приходила из-за проблем с яичниками https://ovarian-disfunction.ru/ надеюсь в скором времени эжто изменится
Повернутися до початку Перейти донизу
Ibragimova
Приписаний
Приписаний
Ibragimova


Кількість повідомлень : 131
Дата реєстрації : 22.08.2021

Беременность  Empty
ПовідомленняТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeЧт Січ 05, 2023 3:17 pm

Если проблема заключается непосредственно в проблемах у мужа вашего, можно рассмотреть вариант с донорским материалом https://donorskaya-sperma-kriobank.ru/ как по мне в такой ситуации решение прям замечательное
Повернутися до початку Перейти донизу
NaTaNi
Приписаний
Приписаний
NaTaNi


Кількість повідомлень : 136
Дата реєстрації : 04.04.2020

Беременность  Empty
ПовідомленняТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeПн Жовт 09, 2023 11:18 am

Як на мене, то 30 років ще не так і багато для вагітності. В Європейських країнах, це якраз найкращий вік дял вагітності.
Повернутися до початку Перейти донизу
АртемНИК
Приписаний
Приписаний
АртемНИК


Кількість повідомлень : 151
Дата реєстрації : 27.02.2020

Беременность  Empty
ПовідомленняТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitimeВт Жовт 10, 2023 10:00 am

І мені здається, що 30 років це не критичний час для того, щоб планувати вагітність. Звичайно, консультація лікаря не завадити, ви повинні бути повністю здоровими та готовими для вагітності та пологів. Але ці всі маніпуляції я б рекомендувала і в ранньому віці, моя думка, що до вагітності потрібно підходити розумно. Так ось, якщо ви вагітні чи тільки плануєте вагітність, тоді вам слід заглянути на портал nestlebaby. Це офіційна сторінка, на якій знайдете експертну думку та поради стосовно цього періоду в вашому житті. Ось стаття https://www.nestlebaby.com.ua/slyzova-probka-ta-inshi-provisnyky-pologiv в ній детально розписаний період закінчення вагітності та пологів. Прочитаєте про признаки пологів та дізнаєтесь як на них реагувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Беременность  Empty
ПовідомленняТема: Re: Беременность    Беременность  I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Беременность
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Беременность
» беременность
» беременность
» Беременность
» беременность

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: