Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Перекладач з української на польську

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
gryu




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 29.08.2022

Перекладач з української на польську Empty
ПовідомленняТема: Перекладач з української на польську   Перекладач з української на польську I_icon_minitimeПт Січ 06, 2023 4:47 pm

Всім привіт! Я шукаю перекладача з української на польську, проте поки що я так нічого й не знайшов. Не могли б ви мені допомогти з цим?
Повернутися до початку Перейти донизу
ppsipaka




Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 29.08.2022

Перекладач з української на польську Empty
ПовідомленняТема: Re: Перекладач з української на польську   Перекладач з української на польську I_icon_minitimeСб Січ 07, 2023 1:03 pm

Привіт! Я нещодавно теж зіткнувся з такою проблемою, що не міг знайти надійну компанію, яка займається перекладом документів на польську мову, але мені в цьому допоміг перекладач з української на польську. Я досить часто користуюся їх послугами для перекладу документів на польську мову, адже компанія Skrivanek швидко і якісно перекладає документи, а також абсолютно безпечно.
Думаю я допоміг вам з вашою проблемою.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Перекладач з української на польську
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: