Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 подарок на 14 февраля

Перейти донизу 
+2
MarusyaZ
Stan-fil
6 користувачів
АвторПовідомлення
Stan-fil
Тутешній
Тутешній
Stan-fil


Кількість повідомлень : 47
Дата реєстрації : 05.12.2019

подарок на 14 февраля  Empty
ПовідомленняТема: подарок на 14 февраля    подарок на 14 февраля  I_icon_minitimeПн Січ 09, 2023 10:55 pm

Доброй ночи. Подскажите как можно удивить свою девушку, скоро 14 февраля, а я ещё не придумал что подарить?
Повернутися до початку Перейти донизу
MarusyaZ
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 45
Дата реєстрації : 11.09.2019

подарок на 14 февраля  Empty
ПовідомленняТема: Re: подарок на 14 февраля    подарок на 14 февраля  I_icon_minitimeВт Січ 10, 2023 8:17 pm

Здоров. Великий варіант оригінальних подарунків на 8 березня знайдете на сайті клубу Kava. Подарунки як екстремальні, так і більш романтичні. Ціни Вас порадують.
Повернутися до початку Перейти донизу
Inna007

Inna007


Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 21.02.2023

подарок на 14 февраля  Empty
ПовідомленняТема: Re: подарок на 14 февраля    подарок на 14 февраля  I_icon_minitimeВт Лют 21, 2023 3:44 pm

Я бы присмотрелась в сторону мягких игрушек - романтично, ярко и недорого))) nana.ua/igrushki/myagkie-igrushki/ - тут большой ассортимент и хорошие цены. Магазин - отличный. Рекомендую!
Повернутися до початку Перейти донизу
NaTaNi
Приписаний
Приписаний
NaTaNi


Кількість повідомлень : 141
Дата реєстрації : 04.04.2020

подарок на 14 февраля  Empty
ПовідомленняТема: Re: подарок на 14 февраля    подарок на 14 февраля  I_icon_minitimeСр Квіт 19, 2023 9:23 am

Inna007 пише:
Я бы присмотрелась в сторону мягких игрушек - романтично, ярко и недорого)))
Извините, но не смогу с вами согласиться насчет мягких игрушек. Да, момент неожиданности есть, но такой подарок ни к чему, да и по цене он не так и дешево обойдется. Если хотите сделать своей девушке хороший и памятный подарок, то купите для нее красивые украшения, это по взрослому. На сайте ювелирной компании Oniks сможете подобрать подходящие по цене украшения. Мне понравился Кулон "Сердце" в красном золоте https://oniks.ua/products/p03664, и такой подарок я получила от своего мужа на 8 марта, думаю, что куда лучше мягких игрушек.
Повернутися до початку Перейти донизу
RomaN85
Житель
Житель
RomaN85


Кількість повідомлень : 64
Дата реєстрації : 25.05.2021

подарок на 14 февраля  Empty
ПовідомленняТема: Re: подарок на 14 февраля    подарок на 14 февраля  I_icon_minitimeЧт Квіт 20, 2023 3:07 pm

Мені також здається, що на день закоханих всі жінки чекають від своїх половинок якоїсь особливої уваги. І прикраси, це найкращий прояв уваги до жінки.
Повернутися до початку Перейти донизу
bazilevic
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 8
Дата реєстрації : 25.01.2022

подарок на 14 февраля  Empty
ПовідомленняТема: Re: подарок на 14 февраля    подарок на 14 февраля  I_icon_minitimeНд Лют 04, 2024 4:28 pm

Мне перед рождественскими праздниками попалась отличная публикация https://www.44.ua/ru/news/3705587/cto-polozit-v-podarocnyj-nabor-na-novyj-god на тему выбора подарков, в которой описаны идеи для подарочных наборов. Может быть вы тоже просмотрите и Вам будет актуальна... Не забывайте, что самое важное - это внимание и забота, которые вы вложите в подготовку подарка)
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





подарок на 14 февраля  Empty
ПовідомленняТема: Re: подарок на 14 февраля    подарок на 14 февраля  I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
подарок на 14 февраля
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Подарок на 14 февраля
» Подарок
» Подарок
» Подарок
» Подарок

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: