Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Korti
Житель
Житель
Korti


Кількість повідомлень : 89
Дата реєстрації : 03.04.2020

Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где Empty
ПовідомленняТема: Re: Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где   Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где I_icon_minitimeВт Лют 21, 2023 11:22 am

Поскольку мне нужны двери скрытого монтажа, то назревает вопрос - их же тоже нужно грунтовать?
Повернутися до початку Перейти донизу
Gukovski
Житель
Житель
Gukovski


Кількість повідомлень : 67
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 30

Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где Empty
ПовідомленняТема: Re: Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где   Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где I_icon_minitimeВт Лют 21, 2023 11:50 am

Однозначно полотно перед фарбуванням або поклейкою шпалер доведеться пофарбувати ґрунтовкою для кращого зв'язування, але це вже тонкощі ремонту, будь-який майстер знає, що потрібно робити. Мені важливіше було підібрати якісні двері. Тому й звернувся сюди https://family-doors.com/mizhkimnatni-dveri/scritogo-montazha/pid-farbuvannya-i-shpaleri/ , щоб зробили мені п'ять дверей прихованого монтажу для моєї квартири.
Повернутися до початку Перейти донизу
IZUMKA
Житель
Житель
IZUMKA


Кількість повідомлень : 91
Дата реєстрації : 28.02.2023

Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где Empty
ПовідомленняТема: Re: Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где   Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где I_icon_minitimeВт Травень 09, 2023 5:27 pm

Цитата :
Поскольку мне нужны двери скрытого монтажа, то назревает вопрос - их же тоже нужно грунтовать?

Мне вот интересно сколько по одесским меркам такие двери могут стоить
Повернутися до початку Перейти донизу
Лида Ду
Приписаний
Приписаний
Лида Ду


Кількість повідомлень : 109
Дата реєстрації : 20.07.2020

Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где Empty
ПовідомленняТема: Re: Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где   Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где I_icon_minitimeПн Серп 21, 2023 5:12 pm

А чим ці двері відрізняються від інших?
Повернутися до початку Перейти донизу
Крижанка
Приписаний
Приписаний
Крижанка


Кількість повідомлень : 154
Дата реєстрації : 07.09.2019
Вік : 37

Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где Empty
ПовідомленняТема: Re: Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где   Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где I_icon_minitimeПн Серп 21, 2023 6:26 pm

Ну грунтовані двері роблять під фарбування, тобто це ще не зовсім готовий варіант. Якщо ви шукаєте собі двері, то раджу завітати на сайт https://rodos.ua/ua Тут є різні моделі дверей, з різних матеріалів. Ви можете підібрати с обі будь-який за бажанням, додати якісь візерунок, чи незвичний колір, фурнітуру гарну обрати... короче кажучі, зібрати собі такі двері, які вам довподоби.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где Empty
ПовідомленняТема: Re: Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где   Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Грунтованные двери. Хочу купить недорого, но не знаю где
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Хочу купить метизы, но не знаю где
» Не знаю где купить экскаватор МТЗ
» Хочу купить
» Купить двери
» Купить двери

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: