Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Чоловічий одяг

Перейти донизу 
+4
Olli
James
LOL
igorkaratel
8 користувачів
АвторПовідомлення
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 473
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitimeПн Лют 20, 2023 8:09 pm

У мене питання до чоловіків, як ви оцінюєте свій зовнішній вигляд у плані одягу? Чи цікавитесь модою? Я ось зараз хочу трохи змінити стиль, але не можу розібратися, з чим краще носити светр
Повернутися до початку Перейти донизу
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 463
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitimeПн Лют 20, 2023 8:14 pm

Мені подобається комбінувати між собою різний одяг, та і модою взагалі цікавлюся. Можу вам порадити статтю, де ви дізнаєтеся як і з чим носити чоловічий светр https://ager.ua/uk/kak-i-s-chem-nosit-muzhskoj-sviter/ тут багато цікавих нюансів, які треба взяти до уваги при виборі самого светра і надалі, коли вже будете його вдягати. Якщо декількома словами, то головне, щоб фасон та колір були ваші
Повернутися до початку Перейти донизу
James




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 23.02.2023

Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitimeЧт Лют 23, 2023 4:59 am

НОРМ ТЕМА
Повернутися до початку Перейти донизу
Olli
Житель
Житель
Olli


Кількість повідомлень : 76
Дата реєстрації : 15.01.2018

Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitimeСр Травень 03, 2023 9:34 pm

Вже пора літньої закупки. Де можна купити оптом чоловічі шорти?
Повернутися до початку Перейти донизу
markos
Приписаний
Приписаний
markos


Кількість повідомлень : 137
Дата реєстрації : 14.10.2017

Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitimeЧт Травень 04, 2023 5:46 pm

Шорти є сучасним доповненням до чоловічого гардеробу, тому користуються попитом, особливо влітку. Я щороку замовляю шорти чоловічі оптом https://7-km.od.ua/cholovichyj_odyag_optom/shorty_cholovichi_optom за закупівельними цінами зі складу 7-КМ. Каталог інтернет-магазину «7 кілометр» пропонує великий вибір якісних зразків на будь-який смак. І надалі планую співпрацю з ними.  До кінця літа у мене вже не залишається жодної пари.

Чоловічий одяг 15-600x550
Повернутися до початку Перейти донизу
Manga
Тутешній
Тутешній
Manga


Кількість повідомлень : 42
Дата реєстрації : 02.04.2023

Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitimeСр Жовт 11, 2023 11:42 am

А я шукаю якісні шкарпетки. Теж вам скажу, досить важко та проблематично хорошу якість...
Повернутися до початку Перейти донизу
Ольга Слобода
Тутешній
Тутешній
Ольга Слобода


Кількість повідомлень : 44
Дата реєстрації : 18.10.2020
Вік : 35

Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitimeЧт Жовт 12, 2023 9:41 am

Я б так не сказала. Може тому, що шкарпетки чоловічі https://opt-shkarpetok.com/cholovichi-shkarpetky/замовляю в цьому інтернет-магазині. Тут і ціни приємні, і вибір відмінний. Обирайте та замовляйте якісний товар за гуртовими цінами зі швидким доставленням Україною.
Повернутися до початку Перейти донизу
Оксна
Житель
Житель
Оксна


Кількість повідомлень : 51
Дата реєстрації : 02.10.2019
Вік : 41

Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitimeСб Лист 18, 2023 5:05 pm

Отвечу за мужа, так как он на форумах сидеть не особо любит. Одежду он предпочитает носить от известных брендов, таких как Replay это Италия. Ведь одежда от известных брендов это стиль и качество, джинсы от Replay отлично сидят по фигуре и долго не протираются.
Чоловічий одяг Fce590cfcea8f307cd923b2d9edf
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чоловічий одяг Empty
ПовідомленняТема: Re: Чоловічий одяг   Чоловічий одяг I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чоловічий одяг
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Чоловічий одяг
» Чоловічий шарф
» Чоловічий мастурбатор
» Одяг
» Одяг

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Взаимоотношения :: Он и Она-
Перейти до: