Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 чищення зубів

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
momser
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 19
Дата реєстрації : 25.01.2023

чищення зубів Empty
ПовідомленняТема: чищення зубів   чищення зубів I_icon_minitimeВт Бер 14, 2023 8:48 pm

Друзі, я відвідав стоматолога на Лесному масиві і залишився задоволений. Лікар провів мені професійне чищення зубів і надав корисні поради щодо догляду за ротовою порожниною. Які ваші враження від лікування зубів на Лесному масиві?
Повернутися до початку Перейти донизу
nadiafish
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 19
Дата реєстрації : 25.01.2023

чищення зубів Empty
ПовідомленняТема: Re: чищення зубів   чищення зубів I_icon_minitimeВт Бер 14, 2023 9:36 pm

Я тільки що повернулася з стоматології на Лісовому масиві та також хочу поділитися своїми враженнями про Id Dent . Я дуже боялася йти до стоматолога, але мої страхи розвіялися вже на реєстрації. Адміністратор була дуже привітна та допомогла мені з заповненням анкети. Лікар також був дуже турботливий та зрозуміло пояснив мені мої проблеми. Я відчула себе комфортно під час процедури та не відчувала жодного болю. Я раджу всім звернутися до цього кабінету!
Повернутися до початку Перейти донизу
bettyvill
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 18
Дата реєстрації : 10.03.2023

чищення зубів Empty
ПовідомленняТема: Re: чищення зубів   чищення зубів I_icon_minitimeВт Бер 14, 2023 10:10 pm

Я теж був у тому кабінеті на Лісовому масиві та повністю згоден з першим співрозмовником. Я вже давно мав проблему зі своїми зубами та відвідував багато стоматологів, але тут мене здивувала висока якість обслуговування та використання сучасних технологій. Я більше не шукатиму іншого стоматолога!
Повернутися до початку Перейти донизу
Cawka
Приписаний
Приписаний
Cawka


Кількість повідомлень : 117
Дата реєстрації : 16.05.2019
Вік : 33
Місцезнаходження : Москва

чищення зубів Empty
ПовідомленняТема: Re: чищення зубів   чищення зубів I_icon_minitimeПн Лип 31, 2023 3:12 pm

мене самого дитинства було багато проблем із зубами і тому в приблизно 28 років вже цікавився в Тернопільській стоматологічній клініці Дент майстер https://dentmaster.com.ua/service/implants/ за послугу зуб імплант, ціна Правда в них дійсно дуже непогані і в принципі багато знайомих багато чого хорошого розказували про ці спеціалістів і що саме в цій стоматології всім допоможуть
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





чищення зубів Empty
ПовідомленняТема: Re: чищення зубів   чищення зубів I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
чищення зубів
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Імплантація зубів
» Імплантація зубів
» Лазерна імплантація зубів
» Професійні послуги сухого чищення матраців
» Послуги сухого чищення м'якого меблів

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: О серьезном :: Образование и Карьера-
Перейти до: