Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Доставка правильного харчування

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Mira
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 15
Дата реєстрації : 03.03.2023

Доставка правильного харчування Empty
ПовідомленняТема: Re: Доставка правильного харчування   Доставка правильного харчування I_icon_minitimeЧт Квіт 13, 2023 4:26 pm

Я вважаю, що найкорисніша їжа - це домашня їжа, свіжоприготовлена. Щоб бути здоровим, треба їсти малими порціями і хоча б тричі на день. Стараюся завжди дотримуватися цього правила, навіть на роботу беру постійно судочки з їжею. Готую щодня ввечері. Бувають такі дні, що не вистачає сил чи часу на покупки в магазині, тому я досить часто замовляю доставку продуктів. Користуюся послугами ось цієї служби https://fozzyshop.ua/. Хороша компанія. Рекомендую!
Повернутися до початку Перейти донизу
NaTaNi
Приписаний
Приписаний
NaTaNi


Кількість повідомлень : 137
Дата реєстрації : 04.04.2020

Доставка правильного харчування Empty
ПовідомленняТема: Re: Доставка правильного харчування   Доставка правильного харчування I_icon_minitimeВт Черв 20, 2023 11:31 am

Я дбаю про своє здоров'я, та слідкую за своїм харчуванням. Я стараюсь харчуватись правильно та збалансовано, в принципі немає нічого складного в готуванні правильних та здорових страв. А ось що стосується доставки, то часто нею користуюсь, що правда, в основному замовляю щось таке, чого не можу приготувати сама. Нещодавно мені доводилось Замовити шашлик львів, у мене якраз були гості і я вирішила пригостити їх чимось особливим. Ресторан На Мангал приготував ароматний шашлик та доставив його до мене до дому. М'ясна страва була дуже смачною та ароматною, своїм гостям всім дуже сподобалась.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Доставка правильного харчування
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Сервіс доставки правильного харчування
» Доставка збалансованого харчування
» Харчування
» Правильне харчування
» Спортивное питание

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Кухня-
Перейти до: