Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Вантажні перевезення по Україні

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Aster
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 32
Дата реєстрації : 03.10.2020

Вантажні перевезення по Україні Empty
ПовідомленняТема: Вантажні перевезення по Україні   Вантажні перевезення по Україні I_icon_minitimeСб Травень 27, 2023 7:43 am

Шукаю компанію яка займається вантажними перевезеннями по Україні. Мені треба перевезти меблі з Києва до Львова. Куди я можу звернутися?
Повернутися до початку Перейти донизу
Hermut_125
Тутешній
Тутешній



Кількість повідомлень : 24
Дата реєстрації : 14.08.2020

Вантажні перевезення по Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Вантажні перевезення по Україні   Вантажні перевезення по Україні I_icon_minitimeСб Травень 27, 2023 7:57 am

Мені теж треба було перевезти речі з Києва до Львова, адже я вирішив поїхати у це місто. Я дуже довго шукав компанію, яка займається вантажними перевезеннями по Україні. Знайшов на цьому https://smartmove.com.ua/vantazhoperevezennya-po-ukrayini/ веб-сайті чудову компанію, яка надає послуги вантажних перевезень по Україні. Таким чином я замовив перевезення меблів з Києва до Львова і ціна вийшла дуже доступною. Раджу вам перейти за посиланням на сайт і почитати більш детально про послуги
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Вантажні перевезення по Україні
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Автомобільні вантажні перевезення
» вантажні перевезення по україні
» Вантажні перевезення гідробортом
» Вантажні перевезення
» Вантажні перевезення

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: