Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Робота нова

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
игуана
Приписаний
Приписаний
игуана


Кількість повідомлень : 167
Дата реєстрації : 10.07.2020
Вік : 37

Робота нова Empty
ПовідомленняТема: Робота нова   Робота нова I_icon_minitimeНд Лип 30, 2023 9:45 pm

Можна мені задати вам одне питання? Я дуже хочу влаштуватися на роботу, але не знаю з чого почати. Здається, що шукати роботу це взагалі окрема наука! Чи можна отримати якісь поради, які допоможуть мені знайти свою довгоочікувану роботу? Чи є якісь кроки чи рекомендації, які потрібно виконати, щоб збільшити свої шанси на успіх?
Повернутися до початку Перейти донизу
Nala
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 105
Дата реєстрації : 02.08.2022

Робота нова Empty
ПовідомленняТема: Робота   Робота нова I_icon_minitimeПн Лип 31, 2023 12:48 pm

Шукайте на сайтах з вакансіями, ось тут, наприклад, багато пропозицій для бажаючих працювати в Польщі - https://ukraincydopracy.pl/uk/vacancies/poland
Повернутися до початку Перейти донизу
дориме
Приписаний
Приписаний
дориме


Кількість повідомлень : 119
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 36

Робота нова Empty
ПовідомленняТема: Re: Робота нова   Робота нова I_icon_minitimeПн Лип 31, 2023 5:29 pm

Ну звичайно потрібно пробувати всі варіанти, десь та й вийде
Повернутися до початку Перейти донизу
золя
Житель
Житель
золя


Кількість повідомлень : 73
Дата реєстрації : 17.07.2020

Робота нова Empty
ПовідомленняТема: Re: Робота нова   Робота нова I_icon_minitimeПн Лип 31, 2023 5:30 pm

Якщо ви маєте ціль знайти роботу, якомога швидше і змінити своє життя, то перш за все рекомендую вам відвідати сайт компанії галактика . Вони мають дуже цікаві та перспективні вакансії для різних спеціалізацій. На їхньому сайті ви знайдете інформацію про компанію, їхні цінності, проекти та можливості розвитку. Також, там є окрема сторінка з оголошеннями про вакансії. Найкращий спосіб влаштуватися на роботу - це бути добре підготовленим і вміти виокремитися серед інших кандидатів. Перед відправкою резюме і заявки на вакансію, детально ознайомтесь з вимогами компанії та позиції. Покажіть, що ви виявили інтерес до їхніх проектів та цінностей, а також поглиблені знання у своїй галузі. Будьте уважні до деталей та намагайтеся показати свою особистість та професійні якості.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Робота нова Empty
ПовідомленняТема: Re: Робота нова   Робота нова I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Робота нова
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Нова зірка серед сталей
» Нова можливість у сучасній фотографії
» Робота
» Робота
» Робота

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: