Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Проблема зі страховою

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
bambi
Житель
Житель



Кількість повідомлень : 89
Дата реєстрації : 22.11.2021

Проблема зі страховою Empty
ПовідомленняТема: Проблема зі страховою   Проблема зі страховою I_icon_minitimeНд Серп 06, 2023 9:58 pm

Добрий день! Мене звати Олена, і я маю проблему зі страховою компанією, яка відмовляється виплачувати мені страхові виплати після аварії. Чи можете підказати, якого юриста краще звернутися у Львові для вирішення цієї ситуації?
Повернутися до початку Перейти донизу
ariba
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 135
Дата реєстрації : 21.11.2021

Проблема зі страховою Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблема зі страховою   Проблема зі страховою I_icon_minitimeНд Серп 06, 2023 10:00 pm

Добрий день, Олено! Радий допомогти вам з вашою проблемою. Щоб вирішити питання зі страховою компанією, рекомендую вам звернутися до юридичного онлайн-сервісу "Консультант" https://consultant.net.ua/. Це відмінна платформа, де зареєстровані досвідчені адвокати, готові надати допомогу у різних юридичних питаннях. Даний сервіс працює як додаток на вашому смартфоні, що дозволяє зручно обрати адвоката з необхідним досвідом у вашій сфері та замовити його послуги. Тут ви також зможете переглянути рейтинг та відгуки про кожного юриста. Завдяки "Консультанту" ви знайдете відповідного фахівця, який допоможе вам розв'язувати вашу проблему зі страховою компанією. Бажаю успіхів у вирішенні ситуації!

Проблема зі страховою Logo_white
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблема зі страховою
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» проблема
» Проблема с потенцией?
» Проблема с потенцией?
» Проблема с потенцией?
» Специфические запросы? Не проблема!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: