Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Реставрація будинку

Перейти донизу 
+2
Ольга Слобода
Марина Леонидовна
6 користувачів
АвторПовідомлення
Марина Леонидовна
Тутешній
Тутешній
Марина Леонидовна


Кількість повідомлень : 38
Дата реєстрації : 17.10.2020
Вік : 39

Реставрація будинку Empty
ПовідомленняТема: Реставрація будинку   Реставрація будинку I_icon_minitimeЧт Серп 31, 2023 3:07 pm

Вітаю. Друзі, порадьте, який матеріал можна використати для швидкої реставрації будинку. Хотілося б в короткий термін все до ладу привести.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ольга Слобода
Житель
Житель
Ольга Слобода


Кількість повідомлень : 53
Дата реєстрації : 18.10.2020
Вік : 36

Реставрація будинку Empty
ПовідомленняТема: Re: Реставрація будинку   Реставрація будинку I_icon_minitimeЧт Серп 31, 2023 8:03 pm

Я от також про це думаю. Мені треба відновити фасад. А ще хочу утеплити дім ззовні. Це все так складно...
Повернутися до початку Перейти донизу
DENIS7
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 13.01.2023

Реставрація будинку Empty
ПовідомленняТема: Re: Реставрація будинку   Реставрація будинку I_icon_minitimeНд Вер 10, 2023 9:44 pm

Головне, щоб в домі буле тепло. Якщо будете реконструювати і систему опалення під тверде паливо пам'ятайте про неохідність димаря.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://dim-vent.com.ua/dymohody/montaj-dimohoda/
АртемНИК
Приписаний
Приписаний
АртемНИК


Кількість повідомлень : 155
Дата реєстрації : 27.02.2020

Реставрація будинку Empty
ПовідомленняТема: Re: Реставрація будинку   Реставрація будинку I_icon_minitimeСб Лют 24, 2024 11:45 pm

Реставрацію батьківського будинку я розпочав з заміни даху, а після чого зробив фасад. З новим дахом довелось "побавитись", оскільки було бажання зробити якісну покрівлю надійним матеріалом. Так ось, для даху обрав композитну черепицю від компанії Благосвіт https://blagosvit.com.ua/uk/category/kompozitna-cherepiczya-uk/. Це якісний матеріал, який гарантує довговічну покрівлю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Manga
Житель
Житель
Manga


Кількість повідомлень : 76
Дата реєстрації : 02.04.2023

Реставрація будинку Empty
ПовідомленняТема: Re: Реставрація будинку   Реставрація будинку I_icon_minitimeНд Бер 03, 2024 5:04 pm

Пока только делаем ремонт внутри дома. Нужно в первую очередь установить потолки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Алина
Житель
Житель
Алина


Кількість повідомлень : 83
Дата реєстрації : 17.03.2023
Вік : 39

Реставрація будинку Empty
ПовідомленняТема: Re: Реставрація будинку   Реставрація будинку I_icon_minitimeПн Бер 04, 2024 10:52 am

Для ремонта столько всего нужно и это большие траты всегда. Лучше покупать все оптом в целях экономии и я хочу посоветовать такой магазин. Компания Вист предлагает большой выбор материалов по лучшим ценам и тут выгодно покупать все оптом. Все для подвесных потолков я заказывала здесь https://vist.ua/ru/gipsokartonnyye-sistemy/profil-dlya-gipsokartona/tip-ud - профиль и гипсокартонные системы.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Реставрація будинку Empty
ПовідомленняТема: Re: Реставрація будинку   Реставрація будинку I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Реставрація будинку
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Реставрація меблів
» Реставрація меблів
» Реставрація паркету
» Професійна реставрація меблів
» Професійна реставрація меблів

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Дом :: Наш Дом-
Перейти до: