Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників?

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Rapchiks
Тутешній
Тутешній
Rapchiks


Кількість повідомлень : 17
Дата реєстрації : 20.03.2023

Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? Empty
ПовідомленняТема: Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників?   Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? I_icon_minitimeСб Вер 02, 2023 2:24 pm

Добрий день, шановні форумчани! Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? Чув чутки, що можливо введені нові правила або методи. Які ваші враження та досвід щодо цього питання?
Повернутися до початку Перейти донизу
DimaD
Тутешній
Тутешній
DimaD


Кількість повідомлень : 17
Дата реєстрації : 20.03.2023

Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників?   Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? I_icon_minitimeСб Вер 02, 2023 3:50 pm

Привіт! Звісно, є нові зміни в процедурі передачі показників лічильників. Недавно Українцям нагадали, що компанія "Нафтогаз" внесла зміни в методи передачі показників лічильників. Тепер можна зручно відправляти покази через їхній веб-портал або мобільний додаток. Це спростить процес та дозволить вам легше відслідковувати свої рахунки та споживання газу. Детальніше ви можете дізнатися як передавати показники лічильників на сайті новин, де є інструкції та пояснення щодо нових методів передачі показників.
Повернутися до початку Перейти донизу
Igor3000
Турист
Турист
Igor3000


Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 17.05.2023

Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників?   Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? I_icon_minitimeСб Вер 02, 2023 4:05 pm

Дякую за інформацію. Це завжди корисно знати про зміни в процедурі передачі показників лічильників. Якщо є якісь інші новини або досвід щодо цього питання, буду вдячний за поділ додаткової інформації.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників?   Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хочу запитати, чи є якісь нові зміни в процедурі передачі показників лічильників?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Хочу запитати, де можна придбати кофе по вигідній ціні?
» Нові кондиціонери
» Нові методи пошуку роботи
» Завжди мріяли про нові відчуття
» Нові методи лікування від геморою

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: