Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Будівельні матеріали

Перейти донизу 
+2
Антонина_90
Рита123
6 користувачів
АвторПовідомлення
Рита123
Житель
Житель
Рита123


Кількість повідомлень : 67
Дата реєстрації : 02.06.2020

Будівельні матеріали Empty
ПовідомленняТема: Будівельні матеріали   Будівельні матеріали I_icon_minitimeПн Вер 11, 2023 4:58 pm

Підкажіть яка цегла найкраще підійде для зведення внутрішніх стін і перегородок?
Повернутися до початку Перейти донизу
Антонина_90
Житель
Житель
Антонина_90


Кількість повідомлень : 71
Дата реєстрації : 09.06.2020

Будівельні матеріали Empty
ПовідомленняТема: Re: Будівельні матеріали   Будівельні матеріали I_icon_minitimeПн Вер 11, 2023 6:20 pm

Для зведення внутрішніх стін і перегородок рекомендую використовувати рядову порожню цеглу. Вона має високу міцність і вогнестійкість, що робить її ідеальним матеріалом для стін у приміщеннях.На сайті https://uabeton.com.ua/kirpich-rjadovoj-pustotelyj-kiev/ ви знайдете великий вибір рядової порожньої цегли. Вони пропонують якісний матеріал за доступною ціною та гнучкі умови доставки. Обираючи цеглу на цьому сайті, ви можете бути впевнені в якості та надійності матеріалу для будівництва вашого житла чи офісу.
Повернутися до початку Перейти донизу
NaTaNi
Приписаний
Приписаний
NaTaNi


Кількість повідомлень : 141
Дата реєстрації : 04.04.2020

Будівельні матеріали Empty
ПовідомленняТема: Re: Будівельні матеріали   Будівельні матеріали I_icon_minitimeСр Вер 20, 2023 7:11 pm

Ми з чоловіком також будуємо будинок, ось залишилось тільки накрити його. Зараз саме моніторю ціни на матеріали для перекриття.
Повернутися до початку Перейти донизу
RomaN85
Житель
Житель
RomaN85


Кількість повідомлень : 64
Дата реєстрації : 25.05.2021

Будівельні матеріали Empty
ПовідомленняТема: Re: Будівельні матеріали   Будівельні матеріали I_icon_minitimeЧт Вер 21, 2023 10:11 pm

NaTaNi пише:
Ми з чоловіком також будуємо будинок, ось залишилось тільки накрити його. Зараз саме моніторю ціни на матеріали для перекриття.
Будувати будинок робота не проста та дуже затратна по часу та грошах. Я знаю це питання, оскільки пройшов його. Якраз цього року ми з дружиною нарешті переїхали жити у власний будинок, який будували три роки. Стосовно покрівлі, то можу вам підказати компанію Благосвіт. У них ми замовили металочерепицю від німецького виробника Аrcelor https://blagosvit.com.ua/uk/category/metallocherepica-ua/arcelor-mittal-ua/ і я дуже задоволений якістю покрівлі.


Останній раз редагувалося: RomaN85 (Ср Вер 27, 2023 5:43 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ksuwa
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 13.12.2021

Будівельні матеріали Empty
ПовідомленняТема: Re: Будівельні матеріали   Будівельні матеріали I_icon_minitimeПт Вер 22, 2023 10:25 am

А мені потрібно купити партію цементу для початку будівництва. ЯК думаєте, якому виробнику віддати перевагу?
Повернутися до початку Перейти донизу
АртемНИК
Приписаний
Приписаний
АртемНИК


Кількість повідомлень : 155
Дата реєстрації : 27.02.2020

Будівельні матеріали Empty
ПовідомленняТема: Re: Будівельні матеріали   Будівельні матеріали I_icon_minitimeЧт Вер 28, 2023 2:14 pm

Ksuwa пише:
А мені потрібно купити партію цементу для початку будівництва. ЯК думаєте, якому виробнику віддати перевагу?

Однозначно, без цементу, не обійдеться ні одне будівництво, тому вибору цього матеріалу варто приділити особливу увагу. Так ось, я довіряю компанії https://cemark.ua/en
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Будівельні матеріали Empty
ПовідомленняТема: Re: Будівельні матеріали   Будівельні матеріали I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Будівельні матеріали
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Будівельні матеріали
» Будівельні матеріали
» Будівельні міксери
» Ліси будівельні
» Сухі будівельні суміші

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: