Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Все для манікюру

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Filentin
Приписаний
Приписаний
Filentin


Кількість повідомлень : 107
Дата реєстрації : 21.07.2020

Все для манікюру Empty
ПовідомленняТема: Все для манікюру   Все для манікюру I_icon_minitimeЧт Жовт 12, 2023 9:48 pm

Я лиш починаю робити собі нарощування нігтів, спочатку хочу для себе, а там можливо як зайде, то і людям робитиму. Порекомендуйте хороші якісні гель лаки та фінішне покриття, в попереднього постачальника не дуже сподобалась якість.
Повернутися до початку Перейти донизу
Gazirovochka
Приписаний
Приписаний
Gazirovochka


Кількість повідомлень : 118
Дата реєстрації : 28.06.2020

Все для манікюру Empty
ПовідомленняТема: Re: Все для манікюру   Все для манікюру I_icon_minitimeЧт Жовт 12, 2023 10:05 pm

Щоб попробувати якість, потрібно перебрати бренди, спробувати чи не підніматимуться бульбашки під час сушіння. Бо в мене вже декілька разів таке було, можливо то термін придатності вийшов просто.
Повернутися до початку Перейти донизу
vikisamva
Приписаний
Приписаний
vikisamva


Кількість повідомлень : 103
Дата реєстрації : 17.05.2020

Все для манікюру Empty
ПовідомленняТема: Re: Все для манікюру   Все для манікюру I_icon_minitimeЧт Жовт 12, 2023 10:35 pm

Хороший вибір гель лаків в інтернет-магазині https://mgnails.com.ua/ користуюсь вже досить давно і мені подобається, швидко висихає і при цьому не скручується, не скочується. Також замовляю тут інші товари, переглянути асортимент можна на сайті магазину. Доставка швидка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Все для манікюру Empty
ПовідомленняТема: Re: Все для манікюру   Все для манікюру I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Все для манікюру
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Секрет ідеального манікюру
» В сучасному світі манікюру

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: