Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Вуз податкове право

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 623
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Вуз податкове право Empty
ПовідомленняТема: Вуз податкове право   Вуз податкове право I_icon_minitimeЧт Лист 09, 2023 7:21 pm

Привіт, всім! Мій син хоче вивчати податкове право. Які університети мають сильні програми в цій галузі? Як визначити, яка спеціальність в цьому напрямку йому підходить?
Повернутися до початку Перейти донизу
Валентина Орг
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 107
Дата реєстрації : 12.04.2020

Вуз податкове право Empty
ПовідомленняТема: Re: Вуз податкове право   Вуз податкове право I_icon_minitimeЧт Лист 09, 2023 8:31 pm

Я вибрала Державний податковий університет https://www.nusta.edu.ua/ для своєї освіти, і не можу бути більш задоволеною. Тут викладачі дійсно зацікавлені в успіху студентів і створюють комфортну навчальну атмосферу. Як студентка магістратури, я маю можливість обирати спеціалізації та предмети, які мене цікавлять, і це дозволяє мені розвивати свої інтереси та глибше вивчати обрану галузь. Інтерактивні заняття та професійні практичні курси роблять навчання цікавим та корисним. Мій досвід навчання тут надихнув мене на подальшу кар'єру в області податкового права.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Вуз податкове право
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: