Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Материнська плата

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 579
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Материнська плата Empty
ПовідомленняТема: Материнська плата   Материнська плата I_icon_minitimeПт Груд 22, 2023 11:21 pm

Привіт всім! У мене згоріла материнська плата, тому зараз в пошуках нової, але не знаю яку обрати. Дайте пораду стосовно її вибору, та підкажіть в якому інтернет-магазині її купувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 603
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Материнська плата Empty
ПовідомленняТема: Re: Материнська плата   Материнська плата I_icon_minitimeПт Груд 22, 2023 11:28 pm

У мене рік тому була така ситуація як у тебе, також згоріла материнська плата. Але я знайшов чудовий інтернет-магазин, де, крім того, що придбав нову, мені спеціалісти професійно допомогли з вибором.
Повернутися до початку Перейти донизу
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 579
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Материнська плата Empty
ПовідомленняТема: Re: Материнська плата   Материнська плата I_icon_minitimeПт Груд 22, 2023 11:31 pm

Мені також не завадила б консультація спеціалістів, адже я в цих комплектуючих до комп'ютера не розбираюсь, від слова зовсім. Залиш, будь ласка, мені посилання, я хочу також звернутися до них за допомогою. Дякую!
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 603
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Материнська плата Empty
ПовідомленняТема: Re: Материнська плата   Материнська плата I_icon_minitimeПт Груд 22, 2023 11:37 pm

Тримай посилання https://telemart.ua/ua/motherboard/ ти потрапиш на сайт Telemart у них онлайн магазин з усіма комплектуючими до комп'ютера, і ціни хочу тобі сказати навіть дуже лояльні. Також їх величезний плюс, це консультація від спеціаліста.

Тобі підберуть саме ту материнську плату, яка підходить саме до твого комп'ютера, оскільки самостійно можна помилитися. Тим більше в них зараз на материнські плати діють не маленькі знижки, якими варто скористатися.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Материнська плата Empty
ПовідомленняТема: Re: Материнська плата   Материнська плата I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Материнська плата
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Плата BMS
» Недорогая материнская плата

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Мужской форум-
Перейти до: