Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Обмін крипти на гривню

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
eyedress
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 30.09.2022

Обмін крипти на гривню Empty
ПовідомленняТема: Обмін крипти на гривню   Обмін крипти на гривню I_icon_minitimeЧт Січ 18, 2024 4:23 pm

Останнім часом придбав трохи криптовалюти, але тепер хотів би обміняти її на гривню. Тому шукаю якийсь надійний український криптообмінник з низькими комісіями та швидким обміном. Мій друг користувався sooner cx, але він зараз не працює в Україні. Можеш порекомендувати інший сервіс, якому можна довіряти? Буду дуже вдячний за підказку.
Повернутися до початку Перейти донизу
fumario
Турист
Турист



Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 30.09.2022

Обмін крипти на гривню Empty
ПовідомленняТема: Re: Обмін крипти на гривню   Обмін крипти на гривню I_icon_minitimeЧт Січ 25, 2024 10:42 pm

Привіт! Розумію твоє бажання обміняти крипту на гривню. Я сам нещодавно стикнувся з такою потребою і використовував Що таке Binance USD . Це надійний український обмінник зі зручним інтерфейсом та швидким обміном. Комісії там досить лояльні, особливо якщо обмінювати на стабільні монети типу USDT. Техпідтримка також оперативно відповідає. Загалом я залишився задоволеним і раджу спробувати їх, якщо шукаєш надійний обмінник в Україні. Успіхів та гарних курсів!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Обмін крипти на гривню
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Обмін валют у Львові
» Обмін валют у Вишгороді
» Обмін валют Львів

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Взаимоотношения :: Он и Она-
Перейти до: