Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Ищу красивую куртку

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Gaika
Турист
Турист
Gaika


Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 04.11.2020

Ищу красивую куртку  Empty
ПовідомленняТема: Ищу красивую куртку    Ищу красивую куртку  I_icon_minitimeПт Квіт 05, 2024 4:50 pm

Девочки, вы все знаете. Посоветуйте, где классную курточку купить. Брендовую, может, на распродаже кто-то видел красивые?
Повернутися до початку Перейти донизу
Manga
Тутешній
Тутешній
Manga


Кількість повідомлень : 44
Дата реєстрації : 02.04.2023

Ищу красивую куртку  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ищу красивую куртку    Ищу красивую куртку  I_icon_minitimeСб Квіт 06, 2024 3:38 pm

Если вам нравится спортивный стиль, поищите в магазинах спортивных. Там часто бывают распродажи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Алина
Житель
Житель
Алина


Кількість повідомлень : 54
Дата реєстрації : 17.03.2023
Вік : 38

Ищу красивую куртку  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ищу красивую куртку    Ищу красивую куртку  I_icon_minitimeВт Квіт 09, 2024 9:54 am

Да, видела и уже себе даже заказала куртку от бренда BRAGGART. Мне понравилась, хоть одежду этого производителя покупаю впервые. Тут сейчас женские куртки https://braggart.ua/kurtki-zhenskie/ на распродаже есть по приятным ценам и даже выбор размеров и цветов в наличии. Советую заглянуть. Думаю, что сможете себе в магазине тоже куртку купить и останетесь довольны.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Ищу красивую куртку  Empty
ПовідомленняТема: Re: Ищу красивую куртку    Ищу красивую куртку  I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ищу красивую куртку
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Купить ему куртку хорошую
» Хочу шить куртку
» Хочу купить кожаную куртку

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: