Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Тренажерний зал Львів

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 579
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Тренажерний зал Львів Empty
ПовідомленняТема: Тренажерний зал Львів   Тренажерний зал Львів I_icon_minitimeПн Травень 27, 2024 6:10 pm

Привіт! Я початківець у спорті і хочу почати ходити в тренажерний зал, але не знаю, на що звертати увагу при виборі. Чи можете порадити, як правильно обрати зал? Які критерії найважливіші: місцезнаходження, обладнання, чистота, кількість людей? Можливо, варто звернути увагу на наявність персональних тренерів? Дякую!

Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 603
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Тренажерний зал Львів Empty
ПовідомленняТема: Re: Тренажерний зал Львів   Тренажерний зал Львів I_icon_minitimeВт Травень 28, 2024 9:43 am

Мій досвід відвідування оздоровчого центру «ТРИ СТИХІЇ» у Львові перевершив усі мої очікування. Зручне розташування центру та його сучасний дизайн одразу викликали позитивні емоції. Особливо хочеться відзначити, що це тренажерна зала , де є все необхідне обладнання для різних видів тренувань. Персонал дуже уважний і завжди радий допомогти, що створює відчуття комфорту та впевненості. Крім тренувань, тут можна скористатися послугами масажу, що чудово допомагає відновити сили після інтенсивних занять. «ТРИ СТИХІЇ» стали для мене ідеальним місцем для підтримання фізичної форми та загального оздоровлення.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Тренажерний зал Львів
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Інтерактивний лазерний тренажерний
» Кондиціонер Львів
» Терапевт львів
» Бургери Львів
» Бургери Львів

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: