Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати!

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Irina Nezuko
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 09.12.2021

Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати! Empty
ПовідомленняТема: Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати!   Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати! I_icon_minitimeСб Черв 15, 2024 2:44 am

"Самотність у мережі" Януша Леона Вишневського - це книга, яка захоплює з перших сторінок своєю емоційною глибиною та життєвою правдою https://anatoliivna.com.ua/samotnist-v-merezhi/. Головні герої занурюються у світ віртуального листування, де вони діляться своїми таємницями та переживаннями. Автор майстерно показує, як сучасні технології можуть поєднувати людей, але й розлучати їх. Ця книга змушує задуматися про справжню природу самотності та про те, як важливо зберігати живе спілкування у світі цифрових технологій. Наполегливо рекомендую всім, хто цікавиться психологією людських стосунків та впливом інтернету на наше життя.
Повернутися до початку Перейти донизу
Крижанка
Приписаний
Приписаний
Крижанка


Кількість повідомлень : 154
Дата реєстрації : 07.09.2019
Вік : 37

Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати! Empty
ПовідомленняТема: Re: Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати!   Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати! I_icon_minitimeСб Черв 29, 2024 9:27 pm

А ще які книжки порадите почитати?
Повернутися до початку Перейти донизу
nejolay
Тутешній
Тутешній
nejolay


Кількість повідомлень : 48
Дата реєстрації : 20.10.2021

Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати! Empty
ПовідомленняТема: Re: Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати!   Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати! I_icon_minitimeСб Черв 29, 2024 9:28 pm

Я люблю вибирати книги за рекомендаціями блогерів чи книжкових інстаграмерів, яким довіряю. Часто вони підказують цікаві новинки та класику, яка варта уваги. Так я знайшла багато своїх улюблених книжок https://www.britishbook.ua/ та замовила їх через інтернет з сайту Брутушбук.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати! Empty
ПовідомленняТема: Re: Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати!   Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати! I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Книга “Самотність в мережі” увійде в список книг, які вразили мене, змусили не тільки плакати, а й думати!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Огромный выбор книг
» Мене цікавить, які ноутбуки ви використовуєте для своїх потреб
» Список анестетиков
» поличка для книг
» Вібратор і не тільки

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: