Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Де сайт замовити?

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Gaika
Тутешній
Тутешній
Gaika


Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 04.11.2020

Де сайт замовити? Empty
ПовідомленняТема: Де сайт замовити?   Де сайт замовити? I_icon_minitimeНд Черв 16, 2024 8:16 pm

Я вже давно мрію про власний сайт для свого бізнесу, але не знаю, де замовити розробку, щоб результат виправдовував всі мої очікування. Можливо, ви можете мені порадити?
Повернутися до початку Перейти донизу
Алина
Житель
Житель
Алина


Кількість повідомлень : 83
Дата реєстрації : 17.03.2023
Вік : 39

Де сайт замовити? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де сайт замовити?   Де сайт замовити? I_icon_minitimeПн Черв 17, 2024 1:22 pm

А який у вас бюджет? Можна на конструкторі сайт створити, якщо бюджет обмежений.
Повернутися до початку Перейти донизу
Leon
Тутешній
Тутешній
Leon


Кількість повідомлень : 17
Дата реєстрації : 16.08.2023

Де сайт замовити? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де сайт замовити?   Де сайт замовити? I_icon_minitimeПн Черв 17, 2024 1:53 pm

Я також мріяв мати сайт для продажу товарів для освітлення, але у мене не було грошей, щоб замовити розробку. Побачив такий сайт https://lightineveryhome.clevercart.pro/ на Clevercart та вирішив і собі схожий створити. Тут це можна зробити безкоштовно. Всі базові налаштування не коштують грошей, але можна купувати додаткові послуги. Можете почитати про все тут, можливо й вам такий варіант підійде.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Де сайт замовити? Empty
ПовідомленняТема: Re: Де сайт замовити?   Де сайт замовити? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Де сайт замовити?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Замовити ТУ
» Замовити ремонт
» Замовити охорону
» Замовити дипломну
» Замовити автокран

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: О серьезном :: Образование и Карьера-
Перейти до: