Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Школа малювання

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
игуана
Приписаний
Приписаний
игуана


Кількість повідомлень : 177
Дата реєстрації : 10.07.2020
Вік : 37

Школа малювання Empty
ПовідомленняТема: Школа малювання   Школа малювання I_icon_minitimeПн Лип 01, 2024 12:39 pm

Мені потрібно ваше бачення і поради. Моя донька захоплюється малюванням і ми шукаємо для неї місце, де вона могла б розвивати свої навички. Важливо, щоб викладачі мали досвід роботи з підлітками і могли б допомогти розкрити її творчий потенціал. Можливо, ви знаєте хорошу онлайн-школу, яка підходить для навчання малюванню саме для підлітків?
Повернутися до початку Перейти донизу
маруся чала
Житель
Житель
маруся чала


Кількість повідомлень : 98
Дата реєстрації : 13.02.2020

Школа малювання Empty
ПовідомленняТема: Re: Школа малювання   Школа малювання I_icon_minitimeПн Лип 01, 2024 12:41 pm

Я радий, що ваша донька захоплюється малюванням. У мене є чудова рекомендація для вас. Я б порадив вам звернути увагу на Художню онлайн-школу Хамелеон. Вони пропонують різні курси, включаючи курси малювання одягу тут . Цей курс особливо підходить для підлітків, які цікавляться модою та ілюстрацією. В Хамелеоні викладачі мають великий досвід роботи з дітьми та підлітками, що гарантує індивідуальний підхід і підтримку. Навчання проходить онлайн, що дуже зручно, а матеріали курсу доступні у будь-який час.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Школа малювання
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Языковая школа
» Онлайн школа
» Школа вождения
» Школа вождения
» Школа профессионального ремонта

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: