Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові?

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
mogoaqv

mogoaqv


Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 27.07.2024

Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові?   Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? I_icon_minitimeСб Лип 27, 2024 12:06 pm

Друзі, мене цікавить, як проходить прийом у акушера-гінеколога? Я планую свій перший візит до цього спеціаліста. Хотілося б дізнатися, чого очікувати під час прийому, які процедури проводяться, чи потрібно попередньо готуватися до візиту? Чи варто брати з собою якісь документи, результати попередніх аналізів? Що зазвичай обговорюють на консультації, які питання можуть виникнути у лікаря? Можливо, хтось із вас може поділитися своїми враженнями та порадами.


Останній раз редагувалося: mogoaqv (Сб Лип 27, 2024 12:19 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Мила




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 27.07.2024

Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові?   Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? I_icon_minitimeСб Лип 27, 2024 12:10 pm

Привіт! Я нещодавно була на прийомі у акушера-гінеколога. Потім мене запросили до кабінету лікаря. Лікар був дуже привітний і спочатку запитав про причину мого візиту, моє загальне самопочуття та історію менструального циклу. Після цього провели загальний огляд, включаючи вимірювання ваги, тиску та огляд грудей. Потім лікар перейшов до гінекологічного огляду на кріслі, під час якого використовували гінекологічне дзеркало для огляду шийки матки і взяли мазок на аналіз. Це було трохи неприємно, але не боляче.
Повернутися до початку Перейти донизу
LOL
Приписаний
Приписаний
LOL


Кількість повідомлень : 579
Дата реєстрації : 02.09.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Тячів

Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові?   Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? I_icon_minitimeСб Лип 27, 2024 12:13 pm

Важливо, щоб під час огляду лікар використовував стерильні інструменти і пояснював кожен свій крок, щоб пацієнтка почувалася комфортно і спокійно. Після огляду лікар обговорює результати, дає рекомендації щодо лікування або подальших досліджень і відповідає на всі питання пацієнтки.
Повернутися до початку Перейти донизу
igorkaratel
Приписаний
Приписаний
igorkaratel


Кількість повідомлень : 603
Дата реєстрації : 20.08.2019
Місцезнаходження : Украина форевер

Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові?   Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? I_icon_minitimeСб Лип 27, 2024 12:23 pm

Прийом у гінеколога у Львові https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/hinekoloh-lviv/ зазвичай включає кілька важливих етапів, які спрямовані на забезпечення здоров'я пацієнтки. По-перше, лікар збирає анамнез, тобто детальну інформацію про ваше здоров'я, історію хвороб, менструальний цикл, статеве життя та наявні скарги. Це необхідно для того, щоб мати повне уявлення про стан вашого здоров'я і правильно оцінити ситуацію. По-друге, проводиться загальний огляд, під час якого вимірюють вагу, артеріальний тиск і можуть зробити ультразвукове дослідження органів малого тазу. Це дозволяє лікарю оцінити загальний стан організму і виявити можливі відхилення. По-третє, проводиться гінекологічний огляд, який включає огляд зовнішніх і внутрішніх статевих органів, взяття мазків на аналіз.

Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? 27-07-2024-104653
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові?   Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові? I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Як проходить прийом у акушера-гінеколога у Львові?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Консультація у гінеколога
» Прийом у уролога
» Огляд у гінеколога
» Прийом у дерматолога
» Ретельний огляд гінеколога

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: