Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Средство для очистки кожи

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
ViolettaVlasova
Тутешній
Тутешній
ViolettaVlasova


Кількість повідомлень : 22
Дата реєстрації : 20.12.2015
Вік : 38

Средство для очистки кожи Empty
ПовідомленняТема: Средство для очистки кожи   Средство для очистки кожи I_icon_minitimeСр Лип 06, 2016 2:37 pm

Девочки, я очень много уже перепробовала средств для снятия макияжа, средств для умывания, лосьонов и тоников - у всех одна и та же проблема. Они сильно пересушивают кожу, не знаю - возможно это только моя проблема, но после некоторого продолжительного использования кожа становится тусклой, сухой, иногда краснеет. Сейчас остановилась на этом https://garnier.ua/ru/paint?brand=kolor-nechralz наборе. Пока все неплохо. Девочки, поделитесь, кто пользуется таким же или просто не имеет проблем с сухостью кожи лица - в чем Ваш секрет?
Повернутися до початку Перейти донизу
спаич




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 24.02.2019

Средство для очистки кожи Empty
ПовідомленняТема: Re: Средство для очистки кожи   Средство для очистки кожи I_icon_minitimeНд Лют 24, 2019 9:00 pm

Для этого вполне можно аппараты для косметологии купить в Киеве buybeauty.com.ua/ на сайте интернет-магазина красоты "Buybeauty". Там огромное количество разнообразных средств, которые вам помогут. У меня жена довольно частенько обращается к ним. и выглядит просто прекрасно.
Повернутися до початку Перейти донизу
tao888
Тутешній
Тутешній
tao888


Кількість повідомлень : 29
Дата реєстрації : 12.07.2020

Средство для очистки кожи Empty
ПовідомленняТема: Уход за кожей лица и шеи   Средство для очистки кожи I_icon_minitimeСб Серп 29, 2020 12:34 pm

Для підтримки гарної фігурки рекомендую спробувати тейпи для спортсменів купити. Можна тут - https://nopain.com.ua/ Дуже модна і просунута штука. Рекомендую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Средство для очистки кожи Empty
ПовідомленняТема: Re: Средство для очистки кожи   Средство для очистки кожи I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Средство для очистки кожи
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Современные методы очистки
» Станция очистки сточных вод
» Система очистки води
» Система механической очистки воды
» Рак кожи

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Женский форум-
Перейти до: