Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Молдинги с орнаментом

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
ДолькаЛайма
Приписаний
Приписаний
ДолькаЛайма


Кількість повідомлень : 111
Дата реєстрації : 13.10.2019
Вік : 36

Молдинги с орнаментом Empty
ПовідомленняТема: Молдинги с орнаментом   Молдинги с орнаментом I_icon_minitimeСб Черв 20, 2020 7:22 pm


Очень нужны молдинги с орнаментом не люблю ровные и гладкие, а у нас на строительном рынке только такие, может кто знает где можно купить?
Повернутися до початку Перейти донизу
Лука
Житель
Житель
Лука


Кількість повідомлень : 61
Дата реєстрації : 24.07.2018

Молдинги с орнаментом Empty
ПовідомленняТема: Re: Молдинги с орнаментом   Молдинги с орнаментом I_icon_minitimeСб Черв 20, 2020 7:25 pm

А в гипермаркетах искали?
Повернутися до початку Перейти донизу
маруся чала
Житель
Житель
маруся чала


Кількість повідомлень : 90
Дата реєстрації : 13.02.2020

Молдинги с орнаментом Empty
ПовідомленняТема: Re: Молдинги с орнаментом   Молдинги с орнаментом I_icon_minitimeСб Черв 20, 2020 7:46 pm

Знаю, что много кто просто заказывает интернете, отличный выбор у них сейчас, доставка тоже есть вроде.
Повернутися до початку Перейти донизу
vikisamva
Приписаний
Приписаний
vikisamva


Кількість повідомлень : 100
Дата реєстрації : 17.05.2020

Молдинги с орнаментом Empty
ПовідомленняТема: Re: Молдинги с орнаментом   Молдинги с орнаментом I_icon_minitimeСб Черв 20, 2020 8:05 pm

Это типа багета? Так посмотрите в больших строительных магазинах, они должны быть точно, но как их притащить домой и не знаю, они же по 2 метра примерно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тама
Приписаний
Приписаний
Тама


Кількість повідомлень : 111
Дата реєстрації : 02.11.2019

Молдинги с орнаментом Empty
ПовідомленняТема: Re: Молдинги с орнаментом   Молдинги с орнаментом I_icon_minitimeСб Черв 20, 2020 10:18 pm

Ровные действительно не настолько красивые как молдинги с орнаментом из полиуретана https://alfadecor.com.ua/c23-moldingi_s_ornamentom Но разумеется это дела вкуса, но я внимательно выбирала для дома так как хотела чтобы все было выполнено в одном стиле и вы знаете у меня все получилось и я очень рада такому выбору.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Молдинги с орнаментом Empty
ПовідомленняТема: Re: Молдинги с орнаментом   Молдинги с орнаментом I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Молдинги с орнаментом
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: