Форум міста Тячів
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Подобова оренда автомобіля

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Aleveron
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 1781
Дата реєстрації : 17.12.2019

Подобова оренда автомобіля Empty
ПовідомленняТема: Подобова оренда автомобіля   Подобова оренда автомобіля I_icon_minitimeСр Лип 22, 2020 9:55 pm

Прокат автомобілів в даний час - це послуга, яка все більш набирає популярність. Вона надається у всіх великих містах і стає настільки звичною, що без неї вже не уявляється сучасне життя. Якщо ви шукаєте прокат машин за доступними цінами, звертайтеся до нас в Leocar! Детальніше: leocar.com.ua .
Повернутися до початку Перейти донизу
klasik
Житель
Житель
klasik


Кількість повідомлень : 91
Дата реєстрації : 12.06.2019
Вік : 34
Місцезнаходження : Украина

Подобова оренда автомобіля Empty
ПовідомленняТема: Re: Подобова оренда автомобіля   Подобова оренда автомобіля I_icon_minitimeПт Лип 31, 2020 9:13 am

круто
Повернутися до початку Перейти донизу
игуана
Приписаний
Приписаний
игуана


Кількість повідомлень : 176
Дата реєстрації : 10.07.2020
Вік : 37

Подобова оренда автомобіля Empty
ПовідомленняТема: Re: Подобова оренда автомобіля   Подобова оренда автомобіля I_icon_minitimeПн Лист 28, 2022 4:21 pm

Треба буде детально все дізнатися, то важливо
Повернутися до початку Перейти донизу
Тама
Приписаний
Приписаний
Тама


Кількість повідомлень : 111
Дата реєстрації : 02.11.2019

Подобова оренда автомобіля Empty
ПовідомленняТема: Re: Подобова оренда автомобіля   Подобова оренда автомобіля I_icon_minitimeВт Лист 29, 2022 3:20 am

В мене досить гарна робота та стабільна зарплатня, тому я би теж міг взяти у кредит авто, але з принципу не хочу цього робити, так як в кінці зрозумієте, що переплатили, або щось станеться, а платити все одно доведеться. Мені авто постійно не потрібно, тому користуюсь орендою авто середнього класу в Києві https://luxrental.com.ua/uk/orenda-avto-sryednyego-klassa/ Деякі знайомі кажуть, що я так переплачую, що це не вигідно. Пфф! Якщо брати не по кишені, то зрозуміло. Тому і обрав середній клас, ціни не викликають серцевого приступу, якість обслуговування мене влаштовує, і авто виглядає не гірше тих, що с бізнес класу. Один повний банк йде разом із замовленням. Так що, це ще питання, хто переплачує...
Повернутися до початку Перейти донизу
Korovka33
Приписаний
Приписаний



Кількість повідомлень : 352
Дата реєстрації : 10.04.2019

Подобова оренда автомобіля Empty
ПовідомленняТема: Re: Подобова оренда автомобіля   Подобова оренда автомобіля I_icon_minitimeЧт Лют 29, 2024 5:46 pm

Позавчора ввечері поламався власний автомобіль, а вчора у нашої доньки був виступ в театрі. Думала, що свято буде зіпсовано. Мій чоловік добре, що випадково натрапив на телефон сервісу оренда авто Львів https://www.avis.com.ua/locations-services/ukraine-locations/lviv-apt. Ціни в Avis виявилися найдешевшими, які тільки можна було знайти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Подобова оренда автомобіля Empty
ПовідомленняТема: Re: Подобова оренда автомобіля   Подобова оренда автомобіля I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Подобова оренда автомобіля
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Оренда техніки
» Автокрани оренда
» Оренда автовишки
» Оренда авто
» Оренда авто

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Флейм :: Общалка-
Перейти до: